ARKADAŞLAR YARDİMCİ OLURMUSUNUZ ?

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında sonsuzumut tarafından paylaşıldı.

1. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Dostlar 2014 filim ödüllerini tam olarak bulumadim bilginiz varsa yazarmisiniz ?
    ALTIN AYI ?
    ALTİN KÜRE ?
    ALTIN PALAMİYE
    ALTIN PORTAKAL
    ALTIN LALE ?
    başka varsaa yazarsaniz yardimci olursaniz cok makbule geçer. Simdiden tskler

2. umutvar

umutvar İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Güncel işini fazla abartmış gibisin. : ) Sonuçta güncel konuların bir sınırı yok belli başlı konuları çalışıp bırakmak lazım. Bu altın ayının, kürenin, palmiyenin; en iyi yönetmen, en iyi film, en iyi yardımcı kadın, vs. gibi 10-15 tane alt kolu var. Hangi birini ezberleyeceğiz? Birbirinden bağımsız birçok güncel bilgiyi beyne kaydetmek diğer bilgileri hatırlamamıza engel olur, sınav zamanı unutkanlık yaşayabiliriz.

3. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    beyaz kalemin 25 anayasa denemesinde hep filmler vardı :( yukarıdaki arkadaşın paylaştığından da daha beter detaya girmişler uzun metrajlıları ayrı, kısa metrajlıları ayrı sormuşlar... :(

4. umutvar

umutvar İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Geçen yıl film sormuşlar bu yıl sormazlar diye düşünüyorum bir de 2012de avrupa merkez bankası başkanı mı ne gelmişti yine öyle bir şey bekliyorum. Eğer film falan sorarlarsa herhalde ya en iyi yönetmen, en iyi film, en iyi oyuncu gibi temel şeyleri sorarlar. 6 güncelden 2-3 tane yapsam yeterli diyorum. :)

estralla69 bunu beğendi.
  5. vera

vera Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    278
    panik yapmayın ya güncel şans bildiğin gelirse yaparsın gelmezse yapamazsın surat ifadelerinizi değiştirin güncel zaten çok kapsamlı hangi birini öğreneceğiz sakin şampiyonlar sakin

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Bir cumhurbaşkanımızın ilk veto ettiği kanun, milletvekillerinin Ziraat Bankası'na olan borçlarının affedilmesini öngören kanunmuş. 1963'te Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel tarafından veto edilmiş.

cıkmaz ama cıkarsa da cok az kısı yapar :D

yalnız mv o zamanda pıskınmıs (!) bızım borclarımız sılınsın dıye adamlar kanun cıkarmak ıstemıs halbukı ılk meclıs zamanlarındakı mv lerı maasını almadan calısmıs ve devletın borcunu odemek ıcın maasının bır kısmını ıade etmıstır!

Kafkaslı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş