ASDEP Kapsamında Alınması Planlanan Memur Kadrolarına Kimler Atanmalı?

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
ASDEP | Aile Sosyal Destek Programı
oylama var ben yeni gördüm ben gibi yeni görmüş kişilerde olabilir burada baya bi gerideyiz paylaşalım yayalım öne geçelim

mbunyas

Yeni Üye
bende oyladım görmeyen bütün arkadaşlar oylasın üyelik gerektirmeyen bir işlem...

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Evet, ben bu oylamaya iki üç hafta önce katılmıştım.Şimdi tekrar denedim oyunuz kaydedildi dedi...Konuyu sürekli güncel tutalım İİBF'yi %90 lara taşıyalım.

İki anket var orada.Biri nasıl eleman alınsın diye diğeri kimler alınsın diye..İkisini de oylayalım.

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Evet, ben bu oylamaya iki üç hafta önce katılmıştım.Şimdi tekrar denedim oyunuz kaydedildi dedi...Konuyu sürekli güncel tutalım İİBF'yi %90 lara taşıyalım.

İki anket var orada.Biri nasıl eleman alınsın diye diğeri kimler alınsın diye..İkisini de oylayalım.
desouza oy verenler tekrar verebiliyo :)

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Ankete katılanlar buraya ;

katıldım,oy verdim.... diye yazsalar konu güncel kalır ve kısa zamanda oranlar değişir.

Bu anket her an kalkabilir !!!
.

Anket nerede yayinlaniyor adresi de paylasirsaniz arkadaslar katilim daha fazla olur sanirim:(

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

glcnbrn

İyi Bilinen Üye
ilk sıraya gelmek için daha çok oya ihtiyacımız var lütfen biraz daha ilgilenelim

Tsk edrim ikikez oy verdim wifi ve telefonumun paketinden kimse bu ulkede bana adaletten bahsetmesin vicdanim cok rahat :D:D:D:D

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi