Askerden geldim ne yapmalıyım ?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Bizim Montaigne tarafından paylaşıldı.

1. Bizim Montaigne

Bizim Montaigne Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    Diğer
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ortalama 6 aydır aranızda yokum vatani görevimi yerine getirmek için kilise gitmiştim bitti nihayetinde. 6 ay işsizlik stresi çekmedim o yönden güzel geçti diyebilirim. Kimse başımın etini yemedi. Akabinde döndük tabi bununda bir sonu var geleli 5 gün oldu ama sıkıntı başladı benim açımdan. Dün istanbulda albarakatürkün bireysel pazarlama portföy yönetmenliği sınavına girdim biraz umudum var açıkcası ama bide mülakat kısmı var. kpss ile atanmak uzak bi ihtimal geliyor bana. Aklımda aşçılık kursuna gidip bir otelde aşçılık yapmak gibi planım var ama maliyet ne bilmiyorum. eğer gidersem modern bi otelde çalışırsam ileriki zamanda babamın tarlalarını satıp bi restaurant açarım ( ıssız adamdaki gibi :D ) Yaşım 25. Aynı zamanda fotoğrafçıyımda. Hani facebookta ergenlerin varya Ali Veli Phptpgraphy vs heh işte ondan var bendede bide prof makina. Hangi işi yaparsam yapayım fotoğrafçılıktanda ek para kazancam. Ergenler olduğu sürece bişeyler koparırım onlarla. Kız çirkin diyorum gördüğüm en fotojenik yüzlerdensin hemen gaza geliyor, hemen çek on yirmi poz filan cuk 25 lira cebe. Neyse konumuz bu değildi ama bilin diye yazdım sizde yapabilirsiniz bunu. Asıl konuya geleyim Nasıl bir işe yöneleyim sizden isteğim bana yol göstermeniz. Banka finans pazarlama emeklilik şirketleri marketler otel büro işleri falan filan. Bana fikir sunun.

Sayfayı Paylaş