Askerlik ve Atanma ile ilgili

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba, ben şimdi Allah izin verirse Mayısda askere gidecğim. İki sorum olacak askere gıtmeden sayet acıklanırsa kazanırsam (82,031 ıle atanamam belkı ama umut) Tecil hakkım oluyor mu büyük ihtimal teslım olcaım zaman denk gelecek yanı yerım bellı olacak.2. sorum tecıl olmayıp benı kurum 6 beklermı cunku daha askere yenı baslamıs olacam.3.sorum ise acemı bırlıgınde hersey oldu ızın falan yok orda ben sımdı acemıde nasıl evrak vs yollıcam ızın vermezseler orda. Bilen, duyan, yakınlarında bu tip bir sey yasamıs varmı. Noktalama ve diğer hatalar ıcın özür dilerim simdiden

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
2. Evet beklemek zorunda
3. Evrak vermek zorunda değilsin bir dilekçeyle halledebilirsin diye biliyorum dönüşte de evrakları tamamlar işe başlarsın
Benim merak ettiğim 1. Soru eylülde de benim tecil bitiyor. En erken haziranda işe başlarız diye düşünüyoru. Kurum en azından asaleti alana kadar erteleyebilir mi askerliği

Heisenberg

Allah Muhafaza
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba, ben şimdi Allah izin verirse Mayısda askere gidecğim. İki sorum olacak askere gıtmeden sayet acıklanırsa kazanırsam (82,031 ıle atanamam belkı ama umut) Tecil hakkım oluyor mu büyük ihtimal teslım olcaım zaman denk gelecek yanı yerım bellı olacak.2. sorum tecıl olmayıp benı kurum 6 beklermı cunku daha askere yenı baslamıs olacam.3.sorum ise acemı bırlıgınde hersey oldu ızın falan yok orda ben sımdı acemıde nasıl evrak vs yollıcam ızın vermezseler orda. Bilen, duyan, yakınlarında bu tip bir sey yasamıs varmı. Noktalama ve diğer hatalar ıcın özür dilerim simdiden
kardeşim hiçbir sıkıntı olmaz..kurum seni hertürlü beklemek zorunda as.teğ olarak görev yapsan bile seni bir yıl beklemek zorundalar..arkadaşın dediği gibi dilekçeyle halledebilirsin..en azından ailen senin adına başvurur kafaya takma o yüzden hayırlısıyla atanırsın inşallah ama askerlik zamanlaman çok iyi;);) şimdiden hayırlı tezkereler:):)