Askerlik ve Atanma ile ilgili

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında onur çakır tarafından paylaşıldı.

1. onur çakır

onur çakır VİP Üye

Ödül Puanları:
    78
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Herkese merhaba, ben şimdi Allah izin verirse Mayısda askere gidecğim. İki sorum olacak askere gıtmeden sayet acıklanırsa kazanırsam (82,031 ıle atanamam belkı ama umut) Tecil hakkım oluyor mu büyük ihtimal teslım olcaım zaman denk gelecek yanı yerım bellı olacak.2. sorum tecıl olmayıp benı kurum 6 beklermı cunku daha askere yenı baslamıs olacam.3.sorum ise acemı bırlıgınde hersey oldu ızın falan yok orda ben sımdı acemıde nasıl evrak vs yollıcam ızın vermezseler orda. Bilen, duyan, yakınlarında bu tip bir sey yasamıs varmı. Noktalama ve diğer hatalar ıcın özür dilerim simdiden

2. dpuzede

dpuzede VİP Üye

Ödül Puanları:
    168
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dumlupınar Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    2. Evet beklemek zorunda
    3. Evrak vermek zorunda değilsin bir dilekçeyle halledebilirsin diye biliyorum dönüşte de evrakları tamamlar işe başlarsın
    Benim merak ettiğim 1. Soru eylülde de benim tecil bitiyor. En erken haziranda işe başlarız diye düşünüyoru. Kurum en azından asaleti alana kadar erteleyebilir mi askerliği

3. Heisenberg

Heisenberg Allah Muhafaza Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    298
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    kardeşim hiçbir sıkıntı olmaz..kurum seni hertürlü beklemek zorunda as.teğ olarak görev yapsan bile seni bir yıl beklemek zorundalar..arkadaşın dediği gibi dilekçeyle halledebilirsin..en azından ailen senin adına başvurur kafaya takma o yüzden hayırlısıyla atanırsın inşallah ama askerlik zamanlaman çok iyi;);) şimdiden hayırlı tezkereler:):)

Sayfayı Paylaş