Askerlik ve gelecek 2 atama ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
şubat dönemi için askerliğe başvurmayı düşünüyorum ama 1) gümrük alımları için sorun oluşturur mu 2) ptt için şansım nedir (80 puan)
bu iki kurumda kazanma ihtimalim var mıdır (ayrıca askerdeyken başvuru işlemlerini yapabiliyor muyuz)

bu iki atama durumuna göre askerliğe başvuracam ya da başvurmayacam

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
şubat dönemi için askerliğe başvurmayı düşünüyorum ama 1) gümrük alımları için sorun oluşturur mu 2) ptt için şansım nedir (80 puan)
bu iki kurumda kazanma ihtimalim var mıdır (ayrıca askerdeyken başvuru işlemlerini yapabiliyor muyuz)

bu iki atama durumuna göre askerliğe başvuracam ya da başvurmayacam
acemi birliğinde izin yokmus mesela mülakata cagrılıyorsun ama gidemeyeceksin,usta birliğinde sıkıntı yok izin veriyorlarmıs.duyumlarım bu yönde bende onu düşünerek şubatta askere gitme konusunda düşünceliyim.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
acemi birliğinde izin yokmus mesela mülakata cagrılıyorsun ama gidemeyeceksin,usta birliğinde sıkıntı yok izin veriyorlarmıs.duyumlarım bu yönde bende onu düşünerek şubatta askere gitme konusunda düşünceliyim.
şubatta gitsek ptt alımları aralık gibi olur bunda gidememe gibi bir sıkıntı olmaz ama 80 puanla kazanma ihtimalini merak ediyorum

bir de gümrük için kazanma ihtimali nedir onu merak ediyorum, eğer varsa bir kazanma umudu askerliğe başvurmayacam

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
PTT için şansın düşük... Geçen dönem sonlara doğru olmasına rağmen 80.9 da kapattı 2. alımda... Şimdi İlk atama herkes tercih yapabilir o yüzden taban yüksek olur diye tahmin ediyorum...

Tabii bu ilk alımda matçilerle birlikte aldı onuda düşünmek gerek ayrıca puanınız 2012 ye göre daha değerli...

Yinede ilk atamada 80'ni görmeyeceğini düşünüyorum.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kasım celbinde gidenler hiçbir yere başvuramaz mı?
Daha sonraki günlerde Eğitim birliğinde iken herhalde PTT Gümrük vs. başvurabilirim...

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
PTT için şansın düşük... Geçen dönem sonlara doğru olmasına rağmen 80.9 da kapattı 2. alımda... Şimdi İlk atama herkes tercih yapabilir o yüzden taban yüksek olur diye tahmin ediyorum...

Tabii bu ilk alımda matçilerle birlikte aldı onuda düşünmek gerek ayrıca puanınız 2012 ye göre daha değerli...

Yinede ilk atamada 80'ni görmeyeceğini düşünüyorum.
peki gümrük muhafazanın durmu nedir, yani alım lar ve puanımı gözönünde bulundurursak ihtimal nedir, eğer bunda da olmazsa boşuna beklemeyeyim askerliğe başvurayım

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
peki gümrük muhafazanın durmu nedir, yani alım lar ve puanımı gözönünde bulundurursak ihtimal nedir, eğer bunda da olmazsa boşuna beklemeyeyim askerliğe başvurayım
Hocam http://kpss.iibfliler.net sayfasında taban puanları yazdık... tarihlere bakarak kaçıncı alım zamanında kaça inmiş diye bakabilirsin.
Bizde yorum yaparken o tabloya göre yorum yapıyoruz...