ATAMALARIN DURDURULMASI

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ösym nin yaptığı merkezi atamalar hariç ama
Hocam merkezi atamalarda hariç de merkezi atamayı zaten hükümet ta geçen sene kasım da durdurmuştu sağolsunlar..200 kişi bi aldılar bide 450 aldılar millet hep açıktan alımların peşine düştü..gümrüğün 2. alımını bekleyenler ptt nin 2. alımını bekleyenler...yani artık bekleyecek umut edecek bişey de yok umutlarımızıda çaldılar sonunda.

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar sanırım gecıcı bakanlar kurulundakı bakanlar kendı adamlarını almasınlar dıye boyle bişey yapıldı sanırım yanı benım aklıma yatan bu ..mesela bu genelge ıle gümrük bakanlığı mulakatala alım yapamayacak yada sgk ılk atamadan sonra kalan 50 işilik kontenjanı nakıller ıcın kullanamayacak belkı boylelıkle bu kurumlar alım haklarını osym uzerınden merkezı atama ıle kullanırlar...cok mu ıyımser br yaklaşım sızce benımkısı

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar sanırım gecıcı bakanlar kurulundakı bakanlar kendı adamlarını almasınlar dıye boyle bişey yapıldı sanırım yanı benım aklıma yatan bu ..mesela bu genelge ıle gümrük bakanlığı mulakatala alım yapamayacak yada sgk ılk atamadan sonra kalan 50 işilik kontenjanı nakıller ıcın kullanamayacak belkı boylelıkle bu kurumlar alım haklarını osym uzerınden merkezı atama ıle kullanırlar...cok mu ıyımser br yaklaşım sızce benımkısı
hattinden fazla iyimser hemde hocam..valla yeni gelen bakanlar kendi adamlarını almasınlar diye böyle yaptılar diyelim ama kasım seçimine kadar bekleyip ordan iktidar çıkarlarsa onlar da kendi adamlarını alacak ve merkezi alım sayısı aynı olur hatta daha da berbat olur..olan işte bize oluyor emeğiyle bi yerlere gelmeye çalışanlara oluyor her türlü..

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
hattinden fazla iyimser hemde hocam..valla yeni gelen bakanlar kendi adamlarını almasınlar diye böyle yaptılar diyelim ama kasım seçimine kadar bekleyip ordan iktidar çıkarlarsa onlar da kendi adamlarını alacak ve merkezi alım sayısı aynı olur hatta daha da berbat olur..olan işte bize oluyor emeğiyle bi yerlere gelmeye çalışanlara oluyor her türlü..
heralde ben cok ıyımsserım ,sende cok kotumsersın :)

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
acaba gumruk merkezıye alınabilir mi

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Tüm Atamalar Durdurulmadı!

Ana sayfada yer alan haberdeki başlığa aldanıp panik yapmayalım. ATAMALARI DEVAM EDENLER:

- Kamu Personel Seçme Sınavı sonuçlarına göre merkezi yerleştirme sonucunda yapılacak atamalar,

- Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı ve Diş Hekimliği Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı sonucunda atanmaya hak kazananların atanmaları.

- Doçent ve profesör kadrolarına yapılacak atamalar,

- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi kapsamına giren engelli atamaları,

- 4857 sayılı İş Kanununun 30 uncu maddesi kapsamına giren eski hükümlü atamaları,

- 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanununun ek 1 inci ve ek 6 ncı maddeleri kapsamına giren atamalar,

- 926 sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu kapsamında veya diğer ilgili mevzuata göre yapılacak askeri personel atamaları,

- 4046 sayılı Özelleştirme Uygulamaları Hakkında Kanunun 22 nci maddesi uyarınca yapılacak atamalar,

-Devlet burslusu olarak yurt dışına gönderilen öğrencilerin akademik eğitimlerini tamamlamalarını müteakip atanmaları,

- Zorunlu yer değiştirmeye tabi atamalar,

- Eş durumu ve mazeret nedeniyle yapılacak naklen atamalar,

- Vatani görevlerini yapmak üzere görevlerinden ayrılıp terhislerini müteakip tekrar eski görevlerine dönmek isteyenler ile ücretsiz izin bitimi yapılacak atamalar,

- Mükteseben yapılacak derece terfileri ve görevde yükselme sınavı sonucunda yapılacak atamalar,

- Yargı kararlarının uygulanması nedeniyle yapılacak atamalar.

- 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun Ek 1 inci maddesi ile 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci maddesi kapsamına giren atamalar,

- Bakanlar Kurulu kararı veya müşterek kararla yapılacak atamalar,

- Müfettiş raporu veya soruşturma sonucu yapılması gereken atamalar,

- 298 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanunun ek 7. maddesi kapsamına giren atamalar,

nurnur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Sevgili arkadaşlar bugün memurlar.net de gördüm bi arkadaş kurumların merkezi atamaların durdurulmadığı bilgisinden habersiz olduğunu yazmış. "Atamalar durdu ki" gibi fikirle alım yapmak için gerekli işlemleri yapmıyolarmış.bu konuda ne yapılmalı. Hep birlikte bişey yapalım.

kuşçubaşı

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Sevgili arkadaşlar bugün memurlar.net de gördüm bi arkadaş kurumların merkezi atamaların durdurulmadığı bilgisinden habersiz olduğunu yazmış. "Atamalar durdu ki" gibi fikirle alım yapmak için gerekli işlemleri yapmıyolarmış.bu konuda ne yapılmalı. Hep birlikte bişey yapalım.
Haklısın, kurumlar tamamen durduruldu anlamış olabilir. Kurumlara mail atmak lazım.

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
yok artık ya salak mı bu yetkililer. açık açık merkezi alım hariç diyo okuduklarını anlarlar heralde

nurnur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Bi mail kampanyası baslatalim o halde arkadaşlar. Yeni bi hüsran olmasın. Kurumlara mı yazılacak dpb ye mi.

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar mesela ben yarın sgk nın ınsan kaynakları merkezını arayacagım ve nakıl ve acıktan ıcın kalan kontenjanları merkezıde kullanıp kullanmayacaklarını soracagım ..bana nasıl cevap vereceklerı hıc umurumda deıl en azından eşşeğin aklına karpuz kabugunu dusurelım asıl meselemız dıkkat cekmek nede olsa..sızde içişleri ,göç idaresi,universite vb aklıma gelmeyen dıger kurumları arayın ve sorun arkadaslar hepsınınde 2015 yılı ıcın nakıl ve acıktan alımda kullanmak uzere kadro hakları var .arayıp bu kadroları merkezıden kullanıp kullanmayacaklarını sorun lutfen cunku ben oyle yapıcam