Atanamayan iibf li degil hakkı yenen iibf li

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kamucu4503

Aktif Üye
kesinlikle doğru birincisi hakkımız olan kadrolar elimizden alındı ve alınmaya devam ediliyor ikincisi bu atama sonunda puanlar 80'e kadar düşmüş olmalıydı geçmiş yıllara göre

Abdullah Güle yazalim dedim sacma esprilerle cevap yazanlar oldu artik su atalet halinden kurtulmsliyiz zaman aleyhimize isliyo arkadaşlar gumruk ptt sozlesmeli 400 kadro.... razi hale gelmeye başladik sanki

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
kuzenimin biri ilahiyat diğeri okul öncesi öğrt.okudu kpss den 60 lı puan alıp atandılar.keyifleri yerinde.ben 81 le bekliyorum.sorsan onlar başarılı ben başarısızım insanların gözünde.
İşte böyle deyince "sen de öğretmenlik okusaydın o zaman derler" donup kalırız.O yüzden kendimizi öğretmenlerle kıyaslamaktan vazgeçmeliyiz.

Ayni durumlar bizim icinde gecerli cevremdeki ogretmen arkadaslarla kiyaslanip durmaktan biktim 2012 de 82.7 ile atanamadik simdi de 83.6 ile bekliyorum ins artik birseyler olur

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Sınavsız Yüzbinlerce Kişiyi Kadrolu yaptıkları ortaya çıkınca bu söylemin ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı...

Beni en çok düşündüren... Bülent Arınç Kendini aklamak için şunu söyledi "Bazı Bakan arkadaşlarım benim oğlum içinde ilettiler imzalayalım memur yapalım diye oğlum istemedi" sözüydü...

Türkiye Cumhuriyeti Bakanları Bülent Arınç'ın oğlunu düşündüğü kadar milletin evladını niye düşünmüyor anlamış değilim... Böyle birşeyi utanmadan teklif eden aşağılık insanların bakanlık yapması da beni tiksindiriyor açıkcası...

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Az önce bütçekonuşmalarında bir mvli atanmayanları atayın dedi say saydı arkeoloğu bile saydı iibf yi saymadı arkadaş

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
bugün belediyede bi işim vardı.abartmıyorum sisteme kimlik numarasını girmesi 10 dakika filan sürdü ordaki beyefendinin.defalarca yanlış girdi.hedef 2023 müş.bu hızla 2123 belki.

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Maliye
önüne geleni torpille sokarlarsa olcağı o