ATANAMAYANLAR GERÇEĞİ- İİBFLİLER

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
iibftiwitter.tim in yoneticilerine ulasip onlarin ellerinde son 3 yilda yapilan atama sayilarinin raporlari var bunlar twitterdan cuneyt ozdemire tweet atilarak bildirelebilir hem sesimizde duyulmus olur sahsi fikrim

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Haluk kocun haberi bu ulkede galiba bazi seyleri atesleyecek. Bizler artik bu haberin pesini birakmamaliyiz. Cunku hukunetten hic ses yok buda hayra alamet degil kucuk bir gundem degisikligi ile ustunu ortmeye calisacaklar. Ama onumuzdeki yil olacak secimin anlami bizim icin daha fa buyudu artik. Insallah hepimiz icin hayirli olur bu durum.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Haluk kocun haberi bu ulkede galiba bazi seyleri atesleyecek. Bizler artik bu haberin pesini birakmamaliyiz. Cunku hukunetten hic ses yok buda hayra alamet degil kucuk bir gundem degisikligi ile ustunu ortmeye calisacaklar. Ama onumuzdeki yil olacak secimin anlami bizim icin daha fa buyudu artik. Insallah hepimiz icin hayirli olur bu durum.
Oktay Vural da KPSS için araştırma komisyonu kurulsun demiş

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Iste bu durum bizler icin buyuk bi firsat. Suan bir organize olup yuruyus yapabilsek muhalefet oy icin bu isin ustune daha istekli ve eli guclenmis olarak gider hukumette secimoncesi riske girenez ama maalesef bu isi bir turlu beceremedik.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
400 000 iibf li diyoruz da tweet etkinliğine gelen kişi sayısına bakın bi de.. sanki iibf lilerin üstüne biri ölü toprağı serpmiş

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Dosyalar ulaşılacak Cüneyt Özdemir'e önceden de kendine mağduriyetimizi dile getirmiştik twitter etkinliği için TİM sayfasında duyuru yapılacaktır burdan da duyuru yaparız artık herkesin bir olup İİBF geleceği için elinden geleni yapmalı bunun sonucunu bugün aldık devamı gelir inşallah

Son düzenleme:

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
tabi İİBF nin bir eylemi yok ki medyanın elinde adam habere yüklesin mecburen öğretmen eylemini gösteriyor. neyseki 400bin mezun diye söylüyor

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
sağlıkçıların 22 bin olan alım sayısını 10 bine düşürmüşler. maliye bakanlığı izin vermemiş

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Ooo Twitter meyvesi :D

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu arada sadece twitter hiçbir şey tabiki. İnşallah 28 aralık çok kalabalık olur.