Atanan Arkadaşlardan Rica

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda içinde bulunduğumuz 2014-2016 döneminde aramızdan pek çok arkadaş atanıp çalışmaya başladı. Her tercih döneminde herkes bir telaşla kurumlar hakkında bilgi öğrenmeye çalışıyor. Sonra atanan atanıyor, unutulup gidiyor.

Oysaki bunun için hemen sayfanın başında, forum sekmesinin yanında "Bilgi Arşivi" bölümü var. "Kurumunu Anlat" kısmından yeni başlık açarak atanmış olduğunuz kurumları, bu kurumların yükselme olanaklarını, mesai olup olmadığını, varsa vardiya, nöbet gibi istisnai durumlarını, maaşlarını, tayin politikalarını, lojman-servis gibi uygulamalar olup olmadığını, yeni atanan bir memurun çalışabileceği birimleri anlatabilirsiniz. Yakınınızdan biri atanmıştır, siz de kuruma hakimsinizdir, o durumda da yazabilirsiniz elbette. Mühim olan konuya hakim oluşunuz.

Yahut aynı şekilde "İlini Anlat" bölümümüz de var. Bunun için atanmış olmaya da gerek yok ama hazır atanan arkadaşlar da burada ili anlatırsa memnun olurum, ne diyeyim. Özellikle şehirlerin kiraları, ulaşım olanakları, iklim koşulları, sosyal ortamlarını, yöresel mutfağı, gezilecek yerleri, bilhassa bir "memur" için yaşanacak şehir olup olmadığını belirtirseniz yarın bir gün -örneğin en yakın gelecekte- gümrük kurası sonra yine arkadaşlarımız faydalanır, dua alırsınız.

Evet öncelikle kurumlar için sizden başlıklar bekliyorum :)

@betimlemeツ @Muhti @muhtarrr42 @ykk07 @umit-ogan @sami @sel3645 ve şu anda nicki aklıma gelmeyen bir sürü kişi... Sizlerden öncelikle kurumunuzu anlatmanızı rica edeceğim. Şuradan buyurun; http://www.iibfliler.net/forum/kurumunu-anlat.36/

Başka atananlar varsa bu başlıktan haberdar olmaları adına etiketleyebilirsiniz arkadaşlar.

Ayrıca biz atanamayanlar olarak da yaşadığımız ili anlatalım :) Halihazırda anlatılmış bir ili de anlatabilirsiniz belki ilde değişikler vardır :) Sizleri de şöyle alalım; http://www.iibfliler.net/forum/ilini-anlat.37/

Okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar. Başlıklarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm