Atanan Arkadaşlardan Rica

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Katılım
19 Tem 2014
Mesajlar
1,447
Beğeniler
1,954
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
#1
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda içinde bulunduğumuz 2014-2016 döneminde aramızdan pek çok arkadaş atanıp çalışmaya başladı. Her tercih döneminde herkes bir telaşla kurumlar hakkında bilgi öğrenmeye çalışıyor. Sonra atanan atanıyor, unutulup gidiyor.

Oysaki bunun için hemen sayfanın başında, forum sekmesinin yanında "Bilgi Arşivi" bölümü var. "Kurumunu Anlat" kısmından yeni başlık açarak atanmış olduğunuz kurumları, bu kurumların yükselme olanaklarını, mesai olup olmadığını, varsa vardiya, nöbet gibi istisnai durumlarını, maaşlarını, tayin politikalarını, lojman-servis gibi uygulamalar olup olmadığını, yeni atanan bir memurun çalışabileceği birimleri anlatabilirsiniz. Yakınınızdan biri atanmıştır, siz de kuruma hakimsinizdir, o durumda da yazabilirsiniz elbette. Mühim olan konuya hakim oluşunuz.

Yahut aynı şekilde "İlini Anlat" bölümümüz de var. Bunun için atanmış olmaya da gerek yok ama hazır atanan arkadaşlar da burada ili anlatırsa memnun olurum, ne diyeyim. Özellikle şehirlerin kiraları, ulaşım olanakları, iklim koşulları, sosyal ortamlarını, yöresel mutfağı, gezilecek yerleri, bilhassa bir "memur" için yaşanacak şehir olup olmadığını belirtirseniz yarın bir gün -örneğin en yakın gelecekte- gümrük kurası sonra yine arkadaşlarımız faydalanır, dua alırsınız.

Evet öncelikle kurumlar için sizden başlıklar bekliyorum :)

@betimlemeツ @Muhti @muhtarrr42 @ykk07 @umit-ogan @sami @sel3645 ve şu anda nicki aklıma gelmeyen bir sürü kişi... Sizlerden öncelikle kurumunuzu anlatmanızı rica edeceğim. Şuradan buyurun; http://www.iibfliler.net/forum/kurumunu-anlat.36/

Başka atananlar varsa bu başlıktan haberdar olmaları adına etiketleyebilirsiniz arkadaşlar.

Ayrıca biz atanamayanlar olarak da yaşadığımız ili anlatalım :) Halihazırda anlatılmış bir ili de anlatabilirsiniz belki ilde değişikler vardır :) Sizleri de şöyle alalım; http://www.iibfliler.net/forum/ilini-anlat.37/

Okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar. Başlıklarınızı bekliyorum :)
 
Son düzenleme:
Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
0
Beğeniler
0
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
#9
forumda bankacı yok mu bankacı? Bankacılar da gelsin kurumunu anlatsın :D
 
Katılım
14 Ağu 2014
Mesajlar
324
Beğeniler
324
Şehir
Tokat
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
#14
Akademik konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ben de :)
 

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
20 Kas 2012
Mesajlar
983
Beğeniler
1,383
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
#20
Üst