atanan öğretmenlerin p3ü yanıyor mu?

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bunlar yurtkara başvuru verebilir mi?:kötü:

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
evet başvurabiliyor, sırf ego tatmini için gıcıklığına başvuranların olacağına inanıyorum

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Yanmıyor maalesef. p3 kullanılana kadar sistemden düşmüyor. Geçen hafta atanan bir öğretmen, bütün açıktan alımlara başvurabilir. Hatta sırayla da yapabilir. Bu ay KYK başvurusu yapar gitmez, sonra PTT başvurusu yapar yine gitmez, sonra gümrük yapar yine gitmez. Merkeziden bir kadro doldurana kadar yapabilir bunu. 4001 olsun yeterki.

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
evet başvurabiliyor, sırf ego tatmini için gıcıklığına başvuranların olacağına inanıyorum
bu yorumu beğenmedim :(

Yanmıyor maalesef. p3 kullanılana kadar sistemden düşmüyor. Geçen hafta atanan bir öğretmen, bütün açıktan alımlara başvurabilir. Hatta sırayla da yapabilir. Bu ay KYK başvurusu yapar gitmez, sonra PTT başvurusu yapar yine gitmez, sonra gümrük yapar yine gitmez. Merkeziden bir kadro doldurana kadar yapabilir bunu. 4001 olsun yeterki.
inşallah atanma sarhoşudurlar.vicdanları bu kadar körelmemiştir inşallah...

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
merkezi atamada güzel kurumları tercih edebilirler ama ben kyk ya başvuru yapacaklarını sanmıyorum. Adam zaten atanmış kim başkasının ekmeğiyle oynamak ister yeni öğretmen olmuşken

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Hocam galiba kendi puanları da yanmıyor. Adam son atamada Hakkari'ye atanmış gitmem oralara p3 tercihi yaparım diyor.

merkezi atamada güzel kurumları tercih edebilirler ama ben kyk ya başvuru yapacaklarını sanmıyorum. Adam zaten atanmış kim başkasının ekmeğiyle oynamak ister yeni öğretmen olmuşken
KYK dan güzel kurum mu var. Gir, hem maaşını al hem ders çalış seneye tekrar sınava gir.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Hocam galiba kendi puanları da yanmıyor. Adam son atamada Hakkari'ye atanmış gitmem oralara p3 tercihi yaparım diyor.

KYK dan güzel kurum mu var. Gir, hem maaşını al hem ders çalış seneye tekrar sınava gir.
KYK güzel bir kurum değil benim gözümde ama bizler mecburen başvuru yapıyoruz

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam ondan değil 4001ler eylem yapıyor ya yüksek puanla başvurup mülakata gitmeyecekler hani.atanan öğretmen arkadaşlarından da rica ediyorlarmış destek verin diye :(

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
hocam ondan değil 4001ler eylem yapıyor ya yüksek puanla başvurup mülakata gitmeyecekler hani.atanan öğretmen arkadaşlarından da rica ediyorlarmış destek verin diye :(
bunlar can sıkmak için ortaya atılmış gibi. Yani şimdi ataması olmayan 4001li niye gidip kendinden yüksek puan almış bir öğretmenden başvuru yapmasını istesin

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bunlar can sıkmak için ortaya atılmış gibi. Yani şimdi ataması olmayan 4001li niye gidip kendinden yüksek puan almış bir öğretmenden başvuru yapmasını istesin
80 üstü alan herkesin başvurmasını istiyorlar.4001 işte şuursuz tipler :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
anadoluda bir laf var "eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek" onu yapıyorsunuz şu anda bence durun!!!!!
hepsi boyle yapar dıye üfürmekte yanlıs olur atanan ogretmen doğuda falan cok ucta ucrada degılse ugrasmaz oyle ısle atananlar kpss dıye bırsey oldugunu bıle unutuyor cogu yapmayın etmeyın boyle seylerı dıllendırmeyın!

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Hocam öğretmenler bu işte sandığımızdan çok daha bilinçliler. Ben P3 tercihini söyledim, "git kaydını yaptır senelik rapor al" olayları falan bile var. Bizim aklımıza gelen şeyi onlar düşünmüş oluyorlar zaten çoktan.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam öğretmenler bu işte sandığımızdan çok daha bilinçliler. Ben P3 tercihini söyledim, "git kaydını yaptır senelik rapor al" olayları falan bile var. Bizim aklımıza gelen şeyi onlar düşünmüş oluyorlar zaten çoktan.
3-5 kişi için hepsinide kotulemeyelım derim ayrıca bu mevzu dllendikce aklında olmayanında aklına gelecek baltalama baslıgı gıbı goruyorum sahsen

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Atanan öğretmenler bu dediginiz.olayı yapmaz birçok öğretmen tanıyorum hiçbirinde yok böyle bir düşünce. Psikopat olanlar vardır tabi ama her bölümde var bu. Böyle biz konuşsak ne konusmasak ne ancak yetkililer görüp düzenlenmeli kuralları. Hiç kimseyi suçlu gormuyorum ben kiyamiyorum valla herkesin kendince derdi var ekmek peşinde herkes

betimleme

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
bu öğretmenler neden her yerde benim karşıma çıkıyor ya.. öğretmen olmuş işte dursun durduğu yerde.. daha ne istiyorlar bunlar? doymak nedir bilmezler mi? yazıktır günahtır. oynamasınlar artık bizle.