atanma

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar 85 küsür puanım ilk atamada maliye sgk ve ptt yazdım ikincidede yide aynı yerleri yazcam ama sadece iç Anadolu yazcam sivas kayseri yoğun olcak sizce olurmu yoksa üniler falan mı gelir

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Kadrolar açıklanınca herkesin rengi belli olur hangi ili yazacak vs... siz aslında haziranda atancak puandasınız... umarım hayırlısı olur.

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
arkadaşlar 85 küsür puanım ilk atamada maliye sgk ve ptt yazdım ikincidede yide aynı yerleri yazcam ama sadece iç Anadolu yazcam sivas kayseri yoğun olcak sizce olurmu yoksa üniler falan mı gelir
Kayseriye talep çok fazla oluyor ayrıca kayseri çok pahalı bir yer onun yerine hem daha ucuz olan hem de listeye daha girebileceğin illeri yazarsan daha avantajlı olursun bence Tokat'ın amasyanın çorumun ilçelerini de düşün derim :) hem ucuz hem sıkılınca istediğin her yere gidebilirsin doğudaki gibi ulaşım sıkıntısı yok

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Kayseriye talep çok fazla oluyor ayrıca kayseri çok pahalı bir yer onun yerine hem daha ucuz olan hem de listeye daha girebileceğin illeri yazarsan daha avantajlı olursun bence Tokat'ın amasyanın çorumun ilçelerini de düşün derim :) hem ucuz hem sıkılınca istediğin her yere gidebilirsin doğudaki gibi ulaşım sıkıntısı yok
ben Kayseriliyim pahalı olması sorun değil yaşadığım yer sonuçta daha önce 85 ile atanmışlar umarım bende atanırım :)

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
onu bilmiyorum da dayımlar kiralar yüksekmiş diye tayin için kayseriyi yazmamıştı

arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldumda çok bir bilgim yok forumla ve haziranda puanlar ne olur ne kadar düşerle ilgili siz eğer araştırdıysanız ne olur haziranda puanlar kadrolar yani 80,5 puanım var benimde kamu yönetiminden mezunum ve türkiyenin her yerini her bölümünü yazarım sıkıntı yok sizce atanırmıyım ya da hangi illeri hangi kurumları yazsam?

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldumda çok bir bilgim yok forumla ve haziranda puanlar ne olur ne kadar düşerle ilgili siz eğer araştırdıysanız ne olur haziranda puanlar kadrolar yani 80,5 puanım var benimde kamu yönetiminden mezunum ve türkiyenin her yerini her bölümünü yazarım sıkıntı yok sizce atanırmıyım ya da hangi illeri hangi kurumları yazsam?
kadro sayısı belli olmadan bir şey söylemek zor arkadaşım ama kurum ve şahir seçiciliğim yok diyorsun merak etme atanırsın bu puanla ama kurum ve yer kadrolar belli olmadan bir şey söylemeyelim zamanla daha doğru tahminler yapılabilir

bu arada hoş geldin forumumuza burası hepimizin bütün iibf nin :)

serpil

Yeni Üye
benim de puanım 80,917 hazirandan ümidim yok benim.5bin kadro gelse bize yeterli olurmu acaba

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kayseri ptt alırsa direk gelir...sgk da gelir.

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ptt çalışanlarının eğlemleri işe yarar umarım a.ş olmaz alımı önemli ama daha önemlisi a.ş olmaması bence

M

Misafir Kullanýcý

Misafir
arkadaşım benim puanımda 80,616 aca haziranda atanabilirmiyiz bir umut işte

Ser

Üye
Mücadele Grubu
arkadaşım benim puanımda 80,616 aca haziranda atanabilirmiyiz bir umut işte
gümrük alım yapabilme ihtimali konuşuluyor. yaparsa dene haziran alımında verilecek kadro sayısına göre değişir durumun tabiki ama bence yavaştan 2014 kpss çalışmaya başla en kötü senoryaya hazırla kendini malum 2 sene bir yapılıyor bu sınav atanamama durmunda 2016 kalma