avea

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
8 saattir nete giremedim bugün aynı sorunu yaşayanlar oldu mu merak ettim.genel bir sorunmus sanırım

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
turkcellde sorun yok
turkcelle bağlan hayata :)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
avealı olsam da ben pek telefondan kullanmam interneti anormal derecede yavaş. şu an baktım giriş yaptı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
vodafone çok daha iyi avea dan

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
Avea kullaniyorum ve bugun bir problen yoktu.

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Vericidendir bazen oluyor bir bölgede verici performansı düşebiliyor uydu bağlantısı zayıflayınca

mta

SınavMan
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de avea kullanıyorum. Şimdi marka karalamak gibi olmasın ama diğer gsm operatörlerinden en uygun teklifi, kampanyayı bekliyorum geçmek için. Avea esasında çok hesaplı ve kesinlikle friksiyonel işsiz ve öğrenci dostu lakin kalite şart dostlar. Bunun en büyük muzdaripliğini ilçelere, köylere hatta bazı illere gittiğimde çekiyorum. Elinde iphone6+ olsa ne yazar, sağlam bir internetin olmayınca!

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de avea kullanıyorum. Şimdi marka karalamak gibi olmasın ama diğer gsm operatörlerinden en uygun teklifi, kampanyayı bekliyorum geçmek için. Avea esasında çok hesaplı ve kesinlikle friksiyonel işsiz ve öğrenci dostu lakin kalite şart dostlar. Bunun en büyük muzdaripliğini ilçelere, köylere hatta bazı illere gittiğimde çekiyorum. Elinde iphone6+ olsa ne yazar, sağlam bir internetin olmayınca!
Ona yapacak birşey yok ucuz avea evet ama dediğin gibi ilçelerde hatta küçük illerde bile biraz şehir kenarına git internet edge moduna geçiyor h+ hızı heryerde yok maalesef
Ben konya merkezde olunca sorun olmuyor pek ama sinopa gidince biraz şehirden çık edge ye geçiyor hemen
Ama ucuzluk ekarte ediyor benim taahhütlü hat 500 dk her yön 1000 mesaj 2gb ye kadar sınırsız hız 2 gb den sonra 128 kb hız la sınırsız internet var 12 tl aylık
Bu 3. Dönem 30 tl ile başladı her sene düşüyor
Avea eğer altyapıya kuvvet verse bu fiyatlarla siler süpürür
Kimse kusura bakmasın ama turkcell vodafone en fazla 2 gb internet veriyor ben onu 2 günde yiyorum zaten