Bakan Yazıcı: ''5000 gümrük memuruna ihtiyaç var''

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Ogretmenler yok yere ihtuyac var diye 10 bin kadroyu kaptilar bizde gumruge bastiralim

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
neeemiş bakan hep açıklarmış bugün açıklamamış alım yok nokta.ulan varsayımlardan iktisat okurken bıktım burada bile varsayım.ayrıca bugün ptt görüşmesi yapan arkadaşa yapılan büyük terbiyesizlik kalitesiz bir sürü çapsız adam var her yerde

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
neeemiş bakan hep açıklarmış bugün açıklamamış alım yok nokta.ulan varsayımlardan iktisat okurken bıktım burada bile varsayım.ayrıca bugün ptt görüşmesi yapan arkadaşa yapılan büyük terbiyesizlik kalitesiz bir sürü çapsız adam var her yerde
nolmus bugun

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Sizler için 1.5 yıldır yapmadığım fedakarlık kalmadı 200 üzerinde görüşme yaptık bazen bir kaç kişi bazen tek 350 bine kadro istedik ama bugün anladımki deymezmiş sizler beklemeyin diye aceleyle yazdım ptt den çıkar çıkmaz ben anlarsınız diye düşünmüştüm ptt olduğunu özür dilerim son kez sizler için bugün ptt ile görüştüm ve mücadeleyi bırakıyorum dualarını eksik etmeyenlerden Allah razı olsun hala arkamdan konuşanlarında canları sag olsun ne deyim ki Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin (Çağatay Gürler )

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Sizler için 1.5 yıldır yapmadığım fedakarlık kalmadı 200 üzerinde görüşme yaptık bazen bir kaç kişi bazen tek 350 bine kadro istedik ama bugün anladımki deymezmiş sizler beklemeyin diye aceleyle yazdım ptt den çıkar çıkmaz ben anlarsınız diye düşünmüştüm ptt olduğunu özür dilerim son kez sizler için bugün ptt ile görüştüm ve mücadeleyi bırakıyorum dualarını eksik etmeyenlerden Allah razı olsun hala arkamdan konuşanlarında canları sag olsun ne deyim ki Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin (Çağatay Gürler )
okudum da ne yapmislar kim yapmis burada mi olmus olay yoksa baska yerde mi ?

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Neler oluyor burada ınsallah bızden alırlar.

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
resmi açıklama olmamakla birlikte bu sene içinde şubat- mart dönemi için alım yapılacağı bilgisini aldım, ayrıca hukuk okuyan arkadaşlar varsa gümrük ve tic bkanlığı avukatta alıcak iibf face grubunda paylaşılmış arkadaşlar

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bu olayın iç yüzü ne acaba.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yok hocam sitenin face sayfasında.arkdas ne olduğunu görüşme içeriğini ptt ile ilgili olduğunu yazmıyor unutuyor hemen görüşmeden sonra paylaşmış.bazı gavatlar(söylemem lazım bu lafı) admin alımın neyle ilgili olduğunu paylaşmıyorsun kusur aramalar vsvs bize bu yüzden az kadro geldi vsvs gibi söylemler.çağatay arkdaşta benden bu kadar diyor ve romanımızdan ayrılıyor.dedikodu yapan mahalle teyzeleri gibi anlattım ama durum bu

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
silya1984 kardeşim grubun linkini atabilir misin?

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
eyvallah. bu tarz duyumlar geliyor inşallah sonucu güzel olur.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
yok hocam sitenin face sayfasında.arkdas ne olduğunu görüşme içeriğini ptt ile ilgili olduğunu yazmıyor unutuyor hemen görüşmeden sonra paylaşmış.bazı gavatlar(söylemem lazım bu lafı) admin alımın neyle ilgili olduğunu paylaşmıyorsun kusur aramalar vsvs bize bu yüzden az kadro geldi vsvs gibi söylemler.çağatay arkdaşta benden bu kadar diyor ve romanımızdan ayrılıyor.dedikodu yapan mahalle teyzeleri gibi anlattım ama durum bu
her yerde var bunlar. rezil insanlar. bunlara rağmen mücadele yürütmek hakikaten zor.

intifada

Üyeliği İptal Edildi
bUnlar napiyor yaa.. Basindan beri dihorum bi kere adi ofsayt diye.. neyin mucadelesi arkadas ya.. duyan da bizansi osmanlidan korumanin mucadelesi sancak.. dedik ki basindan bri derdiniz ekmek derdi olsun siyaset ideoloji sizler arqciligiyla bizi bitirir dedik.. beyin takimi curuk

Sedat

% 100
Mücadele Grubu

Evet ama unutmamak gerekir ki Her Facebookta iibfnetliler'i beğenen kişiler bizim iyiliğimizi isteyenler ya da bu mücadelenin içersinde olan kişiler değil bu tip yorum yapan kişileri fazla dikkate almamak lazım diye düşünüyorum ama ne yazık ki biz kahvede Türkiyeyi kurtan bi milletiz : ) artık safları sıklaştırmak lazım Facebook Grubu ile buradaki arkadaşlar diyecem ama burası da PTT alımından sonra baya bi tenhalaştı yedeklerinde gitmesiyle sayımız giderek azaldı Hazirana kadar olan kişilerle bir yol haritası çizilmesi lazım 1,5 yıl bu sürecte aynı kişilerden aktif katılım beklemek zaten çok gaddarca olur.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Madem ihtiyaç var niye alıma çıkmıyorlar?

maliye bakanlığı kurumlara dağıtımı yapmadı heralde o yüzden bakan net bişe diyemedi