Bana bir FIKRA Anlat

Katılım
27 Eki 2014
Mesajlar
280
Beğeniler
337
Şehir
Kayseri
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
#8
Galata'da bir Balıkçı bağırıyor:
- Canlı Balık ..! Canlı Balık ..!

Çok Yaşlı bir Teyze yaklaşıyor:
-Evladım, Balıklar taze mi?

Balıkçı istifini bozmadan:
-Canlı Balık..! Canlı Balık..!
- Evladım, Balıklar taze mi
-Teyze 'Canlı' diyoruz ya işte..!
-A Evladım, ben de Canlıyım fakat Taze miyim..?
 

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Katılım
22 Kas 2013
Mesajlar
4,360
Beğeniler
2,917
Şehir
İstanbul
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
#10
Temelle dursun almanyada itfayecelik yaparken bir çocuk yurdunda yangın çıkar ve... 4 ekip yangın yerine gider, bu 4 ekibin birinde temelle dursun vardır, olay yerine giderler ve kara kara düşünmeye başlarlar derken dursunun aklına bir fikir gelir ve temele seslenir:
-Ula temel ben yukarı çıkayrum sen aşağıda dur ben çatıdan uşakları sana atacağum demiş ve yukarı çıkmış.Dursun çocukları teker teker atmaya başlamış bir arap bir beyaz atıyormuş, temelde beyazları tutuyor arapları bırakıyomuş ve dursun aşağıya bir bakmış ne görsün arap çocuklar helak olumuş temel de o arada dursuna seslenmiş:

-Ula dursun yanmışları atma vakit kaybedeyruk . xD
 

herdogmus2

İyi Bilinen Üye
Katılım
23 Ağu 2014
Mesajlar
93
Beğeniler
49
#18
30 yaşında Kpss ye giren 3 arkadaş vardır. Sırasıyla 84 85 86 almışlardır. 2 yıl beklerler merkezi atamada sıra gelmez mülakatıda dayıları olmadığından giremezler. 2 yılın sonunda 84 alan asgari ücretle işe başlar ömür boyu gece gündüz çalışır. 85 alan kendini çok üzer bunalıma girip dandik bir hayat yaşar. 86 alan ise yüksek puan aldığı atanamadığı için kendine yedirip sokağa çıkamaz ailesiyle ömür boyu bekar yaşamal zorunda kalır. Komik yanı ise bir gün 45 yaşlarında 79 alıp taşı gediğine oturtan bol torpilli bir arkadaşlarıyla karşılaşırlar. 79 alanın evi arabası vardır. Durumu iyidir. Bunların haline bakıp kahkahayla güler. (Fıkra 79 lu bakış açısından komik)
 
Son düzenleme: