Bank Asya Yetkili Yardımcısı (ST) Mülakat Süreci

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bana mail gelmiş söyle diyor;

Bank Asya, Pazarlama Yetkili Yardımcısı (ST) - Kasım 2013 pozisyonu için internet üzerinden sizinle bir iş görüşmesi yapmak istiyor.
Görüşmenin ayrıntıları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bilgilerle sisteme giriş yapınız.

daha da devamı var şifre filan vermiş nasıl olacak bu hacı :D @mustor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bana mail gelmiş söyle diyor;

Bank Asya, Pazarlama Yetkili Yardımcısı (ST) - Kasım 2013 pozisyonu için internet üzerinden sizinle bir iş görüşmesi yapmak istiyor.
Görüşmenin ayrıntıları ile ilgili bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bilgilerle sisteme giriş yapınız.

daha da devamı var şifre filan vermiş nasıl olacak bu hacı :D @mustor
hacı kameralı ön görüşme olucakmış hazır soralar varmış onlar ekrana gelicek sende kamerada sesli cevaplayacaksın

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ya adam masa üstü kullanıyorsa mic ve cam yoksa :D ya mirc'ten hala kız tavlıyorsa :D :D Zurna kanallarında dolaşıyorsa olmaz ki bank asya :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hacı kameralı ön görüşme olucakmış hazır soralar varmış onlar ekrana gelicek sende kamerada sesli cevaplayacaksın
yaw daha neler yaw :D bunlar da varya. e resmi mi giyinelim :D bi de evden mi şubeye mi gidip bağlanacaz

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Ya adam masa üstü kullanıyorsa mic ve cam yoksa :D ya mirc'ten hala kız tavlıyorsa :D :D Zurna kanallarında dolaşıyorsa olmaz ki bank asya :D
koptum ya :D hele bi de chatroulette ve omegleciler var :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
yaw daha neler yaw :D bunlar da varya. e resmi mi giyinelim :D bi de evden mi şubeye mi gidip bağlanacaz

Rıdvan dilmen gibi yap üstüne gömlek kravak ceketi giy altın kot pantolon nasılsa belden üstünü göreceklerdir :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Rıdvan dilmen gibi yap üstüne gömlek kravak ceketi giy altın kot pantolon nasılsa belden üstünü göreceklerdir :D
acunun ytaptıgı gibi yaoayım altıma boxer ya da şort giym üst resmi olsun :D la bi de diyomuşlar bi ayağa kalkın görelim :D :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
resmi tabi hacı karşında birisi olmayacak video kayıt olucak insan kaynaklarına gönderilecek =)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
acunun ytaptıgı gibi yaoayım altıma boxer ya da şort giym üst resmi olsun :D la bi de diyomuşlar bi ayağa kalkın görelim :D :D
hahah :D tabi tabi bi dönün arkadan bakalım falan :D :D hacı karşında biri olmayacak rahat ol :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Şubeye çağırabilirler insanın evinden video olayı olur mu ya namahrem :D Bide cemaat bankası bank asya güya :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
@mustor kardeş ne yapacaz bu mülakatı ben bikaç duyum aldım bu sisteme girip mülakat otomatik oluyomus karşı tarafta kimse yokmus kayıt alınıp merkeze gidiyomus. neden bank asya filan gibi sorular varmış

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@mustor kardeş ne yapacaz bu mülakatı ben bikaç duyum aldım bu sisteme girip mülakat otomatik oluyomus karşı tarafta kimse yokmus kayıt alınıp merkeze gidiyomus. neden bank asya filan gibi sorular varmış

hocam bu DKlı zamanlı sınavda olabilir seçenekli falan

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hacılar onlinem ülakat için wepcam işini napsam laptop la olmaz gibi telefonu mu bağlasam wepcam mı alsam

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

darkness666