Banka Sınavları

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Şu zamana kadar bir çok bankanın sınavına gittim öylesine sadece sınavına girdim :D hepsinide geçtim :D banka sınavlarıyla ilgili bilgi almak isteyen olursa yazsın =)

adige0127

Site Müdavimi
aynen nasıl olacak sınav hafta sonu ılk bankas sınavına gırcm turkıye fınansın

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
@mustor genel kültür sınavı içeriği tam olarak ne bildiğimiz tarih coğrafya vatandaşlık vb mi?
türkiye finans sınavını diyorsunuz galiba onun tarzını bilmyrm bende ilk kez girecem ama gk gy halkbank bildiğin kpss gibiydi bu da ona yakın aolabilir genel yetenek ales tarzıdır gk tarih coğrafya anayasa falan bence

adige0127

Site Müdavimi
bugun turkıye fınans sınavına gırdık 120 soru ıdı de ılk kez gırdım bı banka sınavına kac dogru mulakat ıcın yeterlı oluyo acaba gıren var mı bugun

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bugun turkıye fınans sınavına gırdık 120 soru ıdı de ılk kez gırdım bı banka sınavına kac dogru mulakat ıcın yeterlı oluyo acaba gıren var mı bugun
ne tarz sormuşlar ben girmeye üşendim valla

bende girdim sınava genel yetenek bildiğimiz tarzda sorulardı genel kültürde para banka ve güncel olaylar vardı 1 soruya 20 sn düşüyor nasıl bilgi ölçmekse artık hızlı yapacam diye ne yaptığımı bilmeden yaptım

adige0127

Site Müdavimi
bende girdim sınava genel yetenek bildiğimiz tarzda sorulardı genel kültürde para banka ve güncel olaylar vardı 1 soruya 20 sn düşüyor nasıl bilgi ölçmekse artık hızlı yapacam diye ne yaptığımı bilmeden yaptım
sende adanadaydın dımı hocam harbı genel yetenek hadı bı sekılde yaptımda genel kultur guncelerı bıraz emın yaptım adını ılk kez duydugum terımler bıle vardı

sende adanadaydın dımı hocam harbı genel yetenek hadı bı sekılde yaptımda genel kultur guncelerı bıraz emın yaptım adını ılk kez duydugum terımler bıle vardı

ben ankara hukukta girdim hocam aynen genel yetenek benimde iyiydi ama genel kültürü çok salladım muhtemelen olumsuz sonuçlanır bakalım hayırlısı artık

adige0127

Site Müdavimi
ben ankara hukukta girdim hocam aynen genel yetenek benimde iyiydi ama genel kültürü çok salladım muhtemelen olumsuz sonuçlanır bakalım hayırlısı artık
hayırlısı hocam ztn 60 soruyu ıyı yapan varsa genel kultur de her sınava kazanır bankaların :)

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
aynen bende bütün bankaların sınavına girdim hepsinide kazandım ama mülakatlarında elendim nedense :(

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
sorma ne değişiklik ama her elenmemde "acaba benmi malım ya" diye düşünür oldum