BANU EL (a haber) 2 hafta sonra tvdeyiz (DESTEK VER)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
işte bu bırakalım şu bengütürkü önemli olan bu. banu el'in peşini bırakmayacağız

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
işte bu bırakalım şu bengütürkü önemli olan bu. banu el'in peşini bırakmayacağız
onu diyorum tweet timi haber7.com da(hükümet yanlısı) haber yayınlatma görüşmesi yapıyor.2012 de ki hataya düşülmemeli

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
destek!!!

saralzade

Aktif Üye
evet, arkadaşlar...şu an için doğru yola girmiş bulunmaktayız..Banu El'i 2 hafta boyunca tweet bombardımanına tabi tutalım. bizi temsil edebilecek: entelektüel birikimi yüksek,kendine güvenen, donanımlı ve sıkıntılarımızı sistemli bir dosya hazırlamak suretiyle karşı tarafa aktarma becerisine erişebilmiş arkadaşlarımızı da progr***** davet etmesini sağlayalım..bu arkadaşlar ılımlı ifadelerle bizi temsil etsinler..öyle bir temsil etsinler ki 4001 ve ön lisans savunucularına cevap hakkı bırakmasınlar..

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
inşallah 2 hafta sonra seçim sonuçları ve yansıması konuşulup İİBF'nin gündeme alınmaması gibi bir sorun olmaz

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen arkadaşlar iktidar yanlısı bir haber kanalı, gazete kişilere yüklenmeliyiz yoksa muhalefetin şu ortamda bize yararı değil zararı dokunur her şey daha kötü olur bizim için ki önceki senelerde bunun yaşanmış örneği var. hatalardan muhakkak ders alınmalı

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Arkadaslar herkes guzel seyler soyluyor da twitter etkınlıklerınde ortalama 2 bın kısı oluyor bızler 400 bın mezunumuz var derken il grupları kurmaya calısıyoruz kımse adamakıllı destek verıp yanasmıyor kımse elını tasın altına koymuyo bıcogu da korkuyo dusunebılıyo msn anayasal haklarını kullanmaktan korkan unv. mezunu bıcok arkadasımız var bu sekılde devam ederse işimiz cok zor..

bu cok sevındırıcı bır haber,bızden kımse programa katılacak mı? keske katılsa ne guzel olur...

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
a haber mi :) iibfliler akıllanmış muhalefeti bırakıp hükümete yönelmiş
tebrikler a haberi başbakan takip ediyor sürekli hatta bazı mitinglerinde izleyip o programdan alıntılar veriyor
olumlu gelişme iibf a haberle irtibatı koparmadığı takdirde kazanan olacaktır

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Arkadaslar herkes guzel seyler soyluyor da twitter etkınlıklerınde ortalama 2 bın kısı oluyor bızler 400 bın mezunumuz var derken il grupları kurmaya calısıyoruz kımse adamakıllı destek verıp yanasmıyor kımse elını tasın altına koymuyo bıcogu da korkuyo dusunebılıyo msn anayasal haklarını kullanmaktan korkan unv. mezunu bıcok arkadasımız var bu sekılde devam ederse işimiz cok zor..
2 bin kişiyi küçümseme bence geçen dönem kimse onu da bulamıyordu. iibf twitter da ilk defa bu seviyeye ulaştı. 400 bin sadece bir sayı unutma ki içinde açık öğretim mezunu olup uğraşmayan bir çok kişi de mevcut

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
2 bin kişiyi küçümseme bence geçen dönem kimse onu da bulamıyordu. iibf twitter da ilk defa bu seviyeye ulaştı. 400 bin sadece bir sayı unutma ki içinde açık öğretim mezunu olup uğraşmayan bir çok kişi de mevcut
arkadasım 2 bın kısıyı kucumsemıyorum lakın gecmıste bu sayıya ulasılmasa bıle realıst olmak lazım her bır kadro yuruyusunde ne kadar kalabalık olabılır bunu da bı goz onune al aktıf katılımcı sayısnın artırılması şarttır..

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
ayrıca oturdugumuz yerden twet atılarak hak aranması bır yere kadar reel hareketler lazım kendımızı gostermemız ıcın kasım atamasında umudumuz olmasa bıle hazıran ataması ıcın elımızı guclendırmemız gerekıyor

rammstein85

Ministry of Family and Social Policy
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
İşletme
banu el e twit atacak kimler var.yiğit bulut a da atalım hatamızı anladık diyelim.

ozncan

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
daha önceki mücadele yıllarında Yiğit Bulut mesaj göndermiş diye biliyorum... uyarıyı bu dönem dikkate alıp aynı hataya düşmeyelim arkadaşlar