başbakana nasıl ulasılır ?

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında publec tarafından paylaşıldı.

1. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    arkadaslar bugün itibariyle kadro talepleri basladı 16 mayısa kadar sürecek ancak 30 marta secimler var bana kalırsa bizim için kadro talebi 16 mayıs degil 30 martta biter basbakana bi sekilde ulasalım secimlerden sonra ugrassakta bişey degismez ..önerim basbakana sarı zarf içinde mektup yazalım daha önce yapılmıstı yada yapılacaktı memurlar nette konusuyorduk şimdi yapabilrsek güzel seyler olur tercihler zamanı yüzümüz gülsün artık

Nanick bunu beğendi.
  2. elif_glts

elif_glts VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    293
    facede iibflernet grubunda adanadaki arkadaşlar başbakan bu ayın kaçındaydı hatırlamıyorum ama adanaya gidecekmiş o geldiğinde bir şeyler yapmayı planlıyorlardı seçim gezileri en verimlsi olur aslında

3. ebruakblt

ebruakblt Üye

Ödül Puanları:
    8
    bizde onun için uğraşıyoruz ama sonuç ortada malum mail göndermek twitterda birşey yazmak çok mu zor anlamıyorum ya ordan bile duyurabiliriz sesimizi ama bunu yapan insan sayısı bile çok az. kendi içimizde emek veren insanlar bile pes etti sayfada tık yok farkındaysanız.

4. nrbnklnk

nrbnklnk Yeni Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    bence sandık falan bunun tartısmasından zıyade baslıgı acan arkadasımızın fikrine kulak verip peşinden gidelim hep bir şeyler yarım kalıyor barı bu defa arkasında duralım. tabıkı mailler twitler etkılı oluyordur ancak daha da önemlisi somut birşeyler yapmak. herkes yapmak istiyor bende istiyorum tabıkı ancak bazen elde olmayan sebeplerden dolayı herkes her etkınlıge katılamıyor. şimdi bunları bırakalım ve ne yapalım? seçim konusmalarında araya gırıp kadro ısteme fikri güzel yada sarı zarf içinde mektup. nasıl yapılabılır?

5. drydry

drydry Üye

Ödül Puanları:
    8
    anladım kolay gelsin o zaman size. twit atmaya devam.. sarı zarf da güzel fikir olur başbakana ulaşırsa.

6. maliye35

maliye35 Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    Bu sari zarfın başbakana ulasabilcegine inaniyormusunuz ben inanmıyorum ama elimden gelen birşey olursada yardıma hazırım

7. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    bu yöntemde olur ama basbakana ulastırmak mesele o yüzden kurumlara mekup atcam örnegin zarfın sol üstüne iibf mezunları dernegi sag alta tc sgk kurumu gibi gibi bu sekilde normal gönderi var 1 lira barkotlu gönderi var 5 lira ben postanede calıstıgım için 3 4 tane atıcam sizde yapabilrsiniz

8. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    mail yada twet atmaktan daha iyi olur dandik mektup olmucak yanlız geri dönüslü gönderceksiniz resmi olacak ben yaparım diyen arkadas varsa özelden nası oldugunu anlatayım postaneye gideceksin ve 5 lira verceksin ama bişey yapmıs olacaksn atanamazsanda en azından bir sey yapmıs olacaksın

9. meacit

meacit Üye

Ödül Puanları:
    8
    başbakana en iyi şekilde mektupla ulaşılır. elden teslim edilecek yada aynı mektup bir çok kişi tarafından gönderilecek.

10. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    başbakana ulaşmanın en kısa yolu BİMER'dir yav ondan katılın diyoruz sürekli... ciddi bir sayıda şikayette bulunulsun mutlaka Başbakanda haberdar edilir durumdan...

11. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    bimer hikaye twet roman mail deneme anlatabildmmi

12. publec

publec İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    bimere yüzlerce yazmalısın kurumlara gönderecegimiz yazılı evraklar daha etkili olur cokta göndrmeye gerek yok zaten

13. glcnbrn

glcnbrn İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar başbakana yakın gazetecilere ulaşırsak ve elimizdeki metni onlara iletirsek iyi olmaz mı?mesela nagehan alçı sürekli başbakanla birlikte seyahat ediyor başbakana en yakın olan gazeteci diyebilirim
    nagehan.alci@milliyet.com.tr

14. glcnbrn

glcnbrn İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    Ben mağduriyetimizi dile getiren bir yazı yazdım ve yolladım başbakana sunmasını rica ettim.Belki dikkatini çeker .

elif_glts ve elif-selen-elif bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş