basbakana secim yardimi yollayalim ....

Jah

Yeni Üye
basbakana secim yardimi yollayalim aciklama olan yerede iibf atanmak istiyor vb bi sey yazalim. anca boyle dikkat cekeriz hatta yaptigimiz bu yardim.paralarini tv ve haber kanallarina haber olarak gecelim. belki bi tanesi yayinlar özellikle atv falan.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
haber yaparlar mı ki bunu veya gönderilen parada açıklamayı dikkate alırlar mı

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat

Jah

Yeni Üye
her kesimden destek var deyip kamuoyu icin guzel bi haber gerekli cogunluk saglanirsa haber yapmamalari icin bi sebep yok hadi yapmasalar.bile kim etmis ne yazmis tarzinda rte muhakkak bu isi takip.eden ve bilgi veren danismanlari vardir illaki doner hatta belki verilen paralarin daha fazlasini yollar isin sakasi :))

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
:) :) 1 lirada 5 lirada olsa yatırın diyor zaten.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben eft yaparim :) guzel fikir aslinda ama ankarada 20 30 kisi toplanmali basinda cagrilmali orda konusulmali misal tum turkiyede bi olduk bla bla bla rteye destekliyoruz iibf olarak bla bla bla gibi

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Dahiyane bir fikir... : ) Arkadaşlar düşününsene bir kaç bin kişinin yardım yaptığını, kesinlikle haber olur. 1-3tl yardım yapmamız yeterlidir tabi açıklamaya "iibfnin kadroları başka bölümlere verilmesin." gibi bir şey yazılmalı. Ancak banka açıklamaya böyle bir şey yazılmasını kabul eder mi, bu da var?
RECEP TAYYİP ERDOĞAN

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar eklediğim bağlantı isim ve soy isim olarak gözüktü, amacım siyasi bir mesaj değil ona göre. : )

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar çok iyi fikir bence öğretmenler duymadan yapalım şu işi.

ali.m

Yeni Üye
iyi fikir vatana millete faydamz olur.zatn o adam o parayı kesin secmden sonra yine devlete ayırır.

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bence bir kişi yatırsın o dekontu facede twitterde yaylım daha etkili olur :D
hem fazla masraf da yapmamış oluruz :D

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
bence sesimizi duyurmak için çok güzel bir şey yapmış oluruz.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bankamatikten yatmıyor mu acaba ama oradan da açıklama yazılmaz. 3 gün var arkadşlar biri el atsa bu konuya

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İş basit. ankara grubundan bir kaç kişi akp ilçe yada il başkanlığına ulaşsın. toplu para yatıracaklarını ifade etsinler. ondan sonra bir kaç gazeteci grubuna zaten onlar ulaşır.

yada direk gazetecilere ulaşın iha ya falan. sayı ne kadar çok olursa o kadar çok ses getirir. bir kaçta söz söylenir. şu an türkiyenin farklı noktalarında arkadaşlarımız başbakanımıza destek için banka da sıra bekliyor şeklinde bir kaç gaz vericii söylemlerde de bulunulmasında bence fayda var....

ayrıca para yatıran ekip kendileri de videoya çekip nette bunu paylaşabilirler. bu şekilde de gündeme gelecektir.

yeterli kalabalık sayısının oluşulacağına inanılan her ilde bu etkinlik yapılabilir. aynı şekilde partili yöneticilerle temas kurmak yeterli.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
İş basit. ankara grubundan bir kaç kişi akp ilçe yada il başkanlığına ulaşsın. toplu para yatıracaklarını ifade etsinler. ondan sonra bir kaç gazeteci grubuna zaten onlar ulaşır.

yada direk gazetecilere ulaşın iha ya falan. sayı ne kadar çok olursa o kadar çok ses getirir. bir kaçta söz söylenir. şu an türkiyenin farklı noktalarında arkadaşlarımız başbakanımıza destek için banka da sıra bekliyor şeklinde bir kaç gaz vericii söylemlerde de bulunulmasında bence fayda var....

ayrıca para yatıran ekip kendileri de videoya çekip nette bunu paylaşabilirler. bu şekilde de gündeme gelecektir.

yeterli kalabalık sayısının oluşulacağına inanılan her ilde bu etkinlik yapılabilir. aynı şekilde partili yöneticilerle temas kurmak yeterli.
yapılmayacak bişey değil tabiki ama pek ilgilenen yok duruma bakılırsa

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
artık ilgilenme noktasında birşey diyemicem. şu süreçte twetten daha çok ses getirir.
sadece 3 gün var önümüzde para da toplanmadı henüz 3 kişi çıksa ben yapabilirim diye devamı gelirdi. dekontu internette zaten yayılırdı