Basın İlan Kurumu Eleman Alımı

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Basın İlan Kurumu’na Sınavla Eleman Alınacaktır
genel şartlar

b) 2012 veya 2013 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)’ndan; Muhasebe Memuru adaylar için
“KPSSP26” puan türünden 70 ve üzeri,

özel şartlar

a) Muhasebe Memuru adayları için Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edilen
yurtiçindeki veya yurtdışındaki en az 4 yıllık lisans eğitimi veren öğretim kurumlarının İşletme,
İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun olmak,

muhasebe uzmanlığı falan mı bu :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bende beklyrdm kim yayınlayacak die :D 71,5 bnm puan başvuracam

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
kurumun şartları ne mustor bilgin var mı? p3 ile almamasının nedenini çözemedim.
hiç bilgim yok hocam bu puan türünde en son tsk almıştı 84 le mi ne kapadı

CareDrogba

Üyeliği İptal Edildi
Benimde 71,5 puanim var da sira gelirmi bu ilanin detaylari nerde bi de?

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ORDAN ORAYA SALDIRMAYIN AQ

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Belli degil, bergamayi gidip gordukten sonra hic gidesim yok. Merkezden 2saatte gidiyosun her yer dag tas memlekete 15saat orayi yazan aklima her gun kufurler ediyorum zaten

yaz kardeşim yaz. her yeri yaz aman gitme. şu bollukta puan senin tabi yaz. sonra iibf hakkından falan bahsetme ama...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Belli degil, bergamayi gidip gordukten sonra hic gidesim yok. Merkezden 2saatte gidiyosun her yer dag tas memlekete 15saat orayi yazan aklima her gun kufurler ediyorum zaten

babana söyle başka okula aldırsın kaydını

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
burası 80 altına düşmeyecek ama şöyle aç gözlü davranınca inanın hiç bişey yapasın gelmiyor batsın mücadelesi diyorum

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Espiri mi yaptin simdi?

Ee hem yaziyosun hem gitmiyosun bir de espiri mi yaptin diye soru soruyosun. Sen ne yuzsuz adamsin be? Cocuk da degilsin ki! Farkinda degil misin? Bir kisinin hakkini yedin, gelecegiyle oynadin! Belki oraya atanip giden birisi evlenecek veya ailesine yuk olmaktan kurtulacakti. Yani Bir kisinin degil on kisinin hakkina girdin! Simdi sen espiri mi yapiyosunn asil sen soyle!

MB

Endien

Aktif Üye
Bıkmadınız şunu yapmaktan arkadaşlar önce araştırın sonra tercih yapın bu nedir ya aynısını gümrükte yaptınız tapuda yaptınız ptt de yaptınız hadi diğerlerini geçtim şu ptt ye aç gözlülük yapıp başvurup gitmeyen,evrak teslim etmeyen gidip istifa edenler başvurmasa en az 500 kişi iş sahibiydi, belki şuan çalışıyorduk istediğimiz yerde neden böyle yapıyosunuz ya yeter artık.

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Hicbirinize aciklama yapmak zorunda degilim. Davulun sesi uzaktan hos gelirmis sizinkide o hesap. Kimse durduk yere herseyi birakipta tekrar sinava hazirlanmayi dusunmez bunu bilin ve insanlari sorgulamadan once neden diye bi sorun. Ve benim gitmemeyi dusundugum yer bi gumruk olsa haklisiniz ama ptt ya sanki zevkine tercih yapmisim gibi konusmayin

Bu hesapları(dağ taş, memlekete 15 saat(özellikle memlekete mesafe)) tercihten önce yapsaydın arkadaşların da dediği gibi orada çalışmayı göze almış bir kişi şu an işinin başında olurdu ki o kişi acaba yedeklerden tekrar alacaklar mı diye kıvranıp duruyordur şimdi.

CareDrogba

Üyeliği İptal Edildi
Hicbirinize aciklama yapmak zorunda degilim. Davulun sesi uzaktan hos gelirmis sizinkide o hesap. Kimse durduk yere herseyi birakipta tekrar sinava hazirlanmayi dusunmez bunu bilin ve insanlari sorgulamadan once neden diye bi sorun. Ve benim gitmemeyi dusundugum yer bi gumruk olsa haklisiniz ama ptt ya sanki zevkine tercih yapmisim gibi konusmayin

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Tartışmayın yahu
a grubuna hazırlansanız orda bu yaşananların yüz katı var ona ne diyeceksiniz
adam aynı anda 3 vmy sınavına başvurur guya başvurur uzmanlıklara girer yani her kuruma başvurur.
O yüzden buradaki arkadaşa pek yüklenmeyin zira 2012 p3ler çok darbeler yedi, a grubundaki gibi bu arkadaşa yüklenmem :)

Endien

Aktif Üye
Ben bu arkadaşa hitaben yazmıyorum genel olarak durum böyle artık sinirler bozuldu iyice isterse gitsin istemezse gitmesin gidecek birileri olacak sonuçta.