Bayramda İİBF TT OLDU!!

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bayramda memleketteydim, iibf çok güzel başarılara imza atmış bilmiyorum konuşuldumu emeği geçen herkesi tebrik ederim işin başında böyle bir başarı çok çok umut verici...

tt olmanın sağladı kazanımlar:

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Etkinliğe ben de katıldım fakat istenen randevulari görmemiştim, inşallah daha da çok faydası olur.

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
valla öyle oldu hocam. o anı tüm 2012 mağdurları yaşamalıydı bence. ulubatlı hasan gibi diktik bayrağı twitter'a.

Bu başlangıç 2012 kpss'de bedel ödeyen tüm İİBF'li kardeşlerimize gelsin.Süreklilik ve katılım çok önemli.tüm kazanımlar mücadele ile oluyor...

Oldu da ne oldu bu işin başarılmasında büyük pay sahibi olan ve etkinliğin düzenleyicisi olan @onlinekpss ve yöneticisi serdar bey'i çekemeyen bir sürü insan kendisine ağır hakretlerde bulundu ve adam'da bundan sonra etkinliklerde bulunmyacağını açıkladı kırk yılda bir işi bilen bir adam bulmuştuk onu da kışkışladık el birliğiyle, zaten @onlinekpss ekibi çekildikten sonra düzenlenen etkinlikliklerden hiçbirinde de gram başarı sağlanamadı.

Tebrik ediyorum bizi, ne zaman birlik olmayı öğrenecez bilmiyorum.

https://www.facebook.com/groups/iibftwitter/

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
tt için yapılan işler güzel ama hakaret geldi diye bundan sonra yokum mantığı da ilginçmiş. 3-5 4001'linin hakareti düzeni bozabiliyor yani?
@Kardinal'in mücadele edenlerin çok alıngan olduğu tezi gittikçe daha da güçleniyor. 2012 döneminde 3-5 kişi ile tt olmaya çalıştığımız günlerde bile azim isteğimiz kırılmıyordu. az olup öz olmakta fayda var. ayrıca istediğin kadar tt ol yüzyüze görüşecek güzel bi ekip kurulmadıkça hepsinin içi boş. bunlar tecrübeyle sabit.

tt için yapılan işler güzel ama hakaret geldi diye bundan sonra yokum mantığı da ilginçmiş. 3-5 4001'linin hakareti düzeni bozabiliyor yani?
@Kardinal'in mücadele edenlerin çok alıngan olduğu tezi gittikçe daha da güçleniyor. 2012 döneminde 3-5 kişi ile tt olmaya çalıştığımız günlerde bile azim isteğimiz kırılmıyordu. az olup öz olmakta fayda var. ayrıca istediğin kadar tt ol yüzyüze görüşecek güzel bi ekip kurulmadıkça hepsinin içi boş. bunlar tecrübeyle sabit.
Haklısınız hocam gerçi neler yaşandı bilemeyiz ama böyle çabuk vazgeçilmemeli. Hele tam amaca yoğunlaşmış TT olmuş başarılar üst üste gelmişken birlik olmak lazımdı :(

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
90 ve sonrası nesilin tek sevdiğim yönü daha aktifler, cesurlar. Biz abileri şayet başımıza gelenleri yeterince anlatabildiysek gereken dersleri geçmişten çıkrmış olmalılar. 2010lular gibi satmadık da kardeşlerimizi, bu konuda da şanslılar.

Yüzyüze görüşme kısmı çok önemli, ben de merak ediyorum yeni kuşağın yapabileceklerini ve destekliyorum. Atanıp arkasını dönüp kaçanlar olmaz şimdiki gibi güçlü dururlursa da umarım başarıya ulaşırlar.

Not: Tabiki çok karamsarım ama yeni arkadaşların şevkini kırmak yerine onlara destek olmak biz eskilerin görevi, 2010lar'dan farkımız olmalı. :)