BECAYİŞ 2018 sözleşmeli muhafaza memurları

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba ticaret bakanlığının ilk olarak başlattığı sözleşmeli personel alımlarına ilişkin tayin ve atama muamması hala devam etmektedir.
Buna rağmen 4/b li tayin haklarından yola çıkarak sözleşmeli muhafaza memurları olarak becayiş taleplerini burdan takip edersek en azından aile bütünlüğünü korumak adına kendi çabalarımızla bir sonuç alabilriz inancındayım.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba ticaret bakanlığının ilk olarak başlattığı sözleşmeli personel alımlarına ilişkin tayin ve atama muamması hala devam etmektedir.
Buna rağmen 4/b li tayin haklarından yola çıkarak sözleşmeli muhafaza memurları olarak becayiş taleplerini burdan takip edersek en azından aile bütünlüğünü korumak adına kendi çabalarımızla bir sonuç alabilriz inancındayım.

Nerede görev yapıyorsunuz

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Dostum benim duyumum bu şekilde ben de şuan 5.bölge de görev yapıyorum Suriye kapısında burası 2.bölge sayılacakmış. Gerçekten yıkım olur benim ve benim gibi Suriye kapılarında çalışanlar için ömür boyu buradasınız diyen var kadroyu alasıya kadar çalıştığınız süre sayılmayacak diyen var eğer buralar 2 olursa sizde gürbulaktan ya da habur üzümlüden sonra suriye kapılarında yapacaksınız 2.bölgenizi

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler