Beklemek Yok; 2014 KPSS Hazırlıkları Başlasın ya da ...

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Başlık benden içerik mustor'dan :)

mustor

Şimdi 4001 Düşünsün​
Üyelik tarihiNov 2013Mesajlar1.320İİBF Bölümİşletme

arkadaşlar artık beklemeyin beklenti içine girmeyin umutlanmayın bu dönem bunu öğrendim ben ümitlenmek beklmek gereksiz... yönünüzü çizin tekrar hazırlanmak mı istiyorsunuz 2012 defterini kapatın gidin hazırlanın yok oymuş buymuş bunlar sizin dikkatinizi dağıtmaktan başka bişe yapmıyor... kpssye hazırlanmak istemiyormusunuz gidin özelde biyerden başlayın radikal kararlar alın gidin istanbulda iş bakın.... 2012 ile ilgili beklenti içinde olmayın başvuruları kovalayın olmaz gibi başvurun olursa süpriz olsun ama acaba olurmu diye dşünüp hayal kurarsanız önünüze bakmazsınız ne ders çalışabilirsiniz ne işe konsantre olabilirsiniz... Ben 2012-2014 döneminde bunu öğrendim ne zaman o ptt alımında atanamadınız yazısını gördüm dank ettim dedim ben naıpıyorum neyi bekliyorum 2-3 dallamanın ağzından çıkacak kadro sayısına göremi hayatıma yön vericem gittim önüme gelen ilana başvurdum...

Korkularım vardı özel sektörle ilgili yapabilrmym hiç tecrüben yok vs. bir kaç yerden teklif aldım benim için en uygun olanı seçtim 1 ay oldu işe başlayalı ve iyikide başlamışım hatta kendime kızıyorum neden zamanında başlamadım özelde işe diye şimdi kafam rahat 2012 alımlarını yine kovalıyorum ama şuan ptt alım yapmazsa bana koymaz çünkü çalışıyoruz zaten...çalıştığım yerdede geçiciyim mantığı ile çalışmıyorum olursa devlet olmazsa özele devam...

Artık kendinize bunu yapmayın yıpratmayın kendinizi bir şekilde yönünüzü çizin özeldende korkmayın tamam zor sıkıntılı ama alışılmayacak yapılmayacak gibi değil...​

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
şubat ayındayız ; ptt'yi beklemeyin o sizi beklesin :)
a grubu, b grubu komple çalışın
Allah yar ve yardımcınız olsun
inşallah umarım son atamada iyi kadro gelir

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
eyvallah hocam =) inşallah herkes yönünü çizer

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
herkesin bildiği bişi zaten bu. bu ay geçtikten sonra etkinlikler harici kimseyi bulamazsınız burda. özel düşünmem bu yaştan sonra. kapanırım eve 2014 kpss go go!

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
herkesin bildiği bişi zaten bu. bu ay geçtikten sonra etkinlikler harici kimseyi bulamazsınız burda. özel düşünmem bu yaştan sonra. kapanırım eve 2014 kpss go go!
herkes bilidiği bişey ama beklemeye devam ediyor herkes hergün ptt aldı alıyor alacak yıpranmaya devaam

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bu ay kritik ay. bu aydan sonra kpss çalışmak zorlaştırır işi. dersaneler için de son kurlar bu ayın sonunda.

öğretmenler ve 4001 ciler timsah gözyaşları ile tüm kadroları alıp gittiler. bu ülkede İBBF lilerin gerçek dramına ne yazık ki
İİBF mezunu bakanlar bile göz kapamış durumda.

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
ben 2012'den ümidi tamamen kestim.2014'te 85 üstü bir puanla atanabilir miyim onun hesabını yapıyorum...
Malum Ulusların işi zor....

Bu dönem 2012-2014 dönemi en şansız İİBF Atama dönemlerinden biriydi.

Yazık oldu onca İİBFli kardeşimize...
Yapacak birşey yok...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu ay kritik ay. bu aydan sonra kpss çalışmak zorlaştırır işi. dersaneler için de son kurlar bu ayın sonunda.
Mart 2 son malum kurum için. Sonra önümü görürüm, 2014'de gereken intikam alınır. Bizans'a (4001) gereken tarife kesilir.

4001 dostu dershanelere paramı değil günahımı bile vermem, gidip gelmeye kaybettiğim zamanla yüzlerce soru, kaybedeceğim parayla neler yapacağımı ise Allah bilir. :) Dersaneye yatıracğaınız parayı Ankara'ya kurumlara gelip gitmeye yatırın, onu da yapamıyorsanız bana yatırın. :D Birgün cinnet geçirir, kırsal motorinle meclis önüne giderim, çocuğumu keserim diye bağırırım hiç olmazsa.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben 2012'den ümidi tamamen kestim.2014'te 85 üstü bir puanla atanabilir miyim onun hesabını yapıyorum...
Malum Ulusların işi zor....

Bu dönem 2012-2014 dönemi en şansız İİBF Atama dönemlerinden biriydi.

Yazık oldu onca İİBFli kardeşimize...
Yapacak birşey yok...
yazdıklarını okuyunca kendi mezar taşım geldi birden gözümün önüne noluyo dedim töbe töbeee:)

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Hocam durum bu...
2014'ten 85+ alarak atanabilir miyim artık bunun hesabını yapıyorum....

Bize verilen kadro azlığı ve kurumların merkeziden çıkması beni böyle düşnmeye sevk ediyor.