Belediye 657 yazacaklar yorum.

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar belediye yazacaklar dıkkat etsın ne kalacak yer var ne de merkeze yakınlar ne de bı ogretmenevi var..aksaraya baktım dogu olmasın dıye de tercıh yapacagınız her bır sehrı hatta ılcesı varsa bakın ben korktum bırakın doguyu aksrayın ılcesınde bıle yapamam..yenı dank etı bana.. gıdıp de yanmayın sonra..ıyı arastırma yapın.

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kızma arkadasım bılınclı olalım belkı gıtmek ısteyen baska bırı yazar da sevınır bız de hak yememıs oluruz ondan şey ettım hem sen tercıh yapmayacak mısın? :)

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
MİLLETİ YÖNLENDİRMEYİN DAHA ÖNCE DENENDİ KICIKLIĞINA HERKES YAZMIŞ OLUYOR
ÇOK KONUŞULAN YERLER HEP YÜKSEK KAPATIYOR
KENDİ TERCİHİNİZİ SESSİZ BİR ŞEKİLDE VE İSTEĞİNİZE GÖRE YAPIN

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
tamam..

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar belediye yazacaklar dıkkat etsın ne kalacak yer var ne de merkeze yakınlar ne de bı ogretmenevi var..aksaraya baktım dogu olmasın dıye de tercıh yapacagınız her bır sehrı hatta ılcesı varsa bakın ben korktum bırakın doguyu aksrayın ılcesınde bıle yapamam..yenı dank etı bana.. gıdıp de yanmayın sonra..ıyı arastırma yapın.
Aksaray bile Yozgat'tan güzeldir. :)

İlçesinden tren hattı geçip kendisinden tren hattı bile geçmeyen güzide şehir. İnanmayan denesin görsün :D Neden komşu illerinin hemen hemen tamamınca nefret edildiğini iliklerinize kadar hissedeceğinizin bütün garantisini veriyorum. Kesmezse ilçelerine isteyin.

Yüksek-düşük kapatsın umurumda değil, bu il sınırındaki memurların %90'ı özel sektöre geçmeyi bile göze almışsa iyi düşünün derim.

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Aksaray bile Yozgat'tan güzeldir. :)

İlçesinden tren hattı geçip kendisinden tren hattı bile geçmeyen güzide şehir. İnanmayan denesin görsün :D Neden komşu illerinin hemen hemen tamamınca nefret edildiğini iliklerinize kadar hissedeceğinizin bütün garantisini veriyorum. Kesmezse ilçelerine isteyin.

Yüksek-düşük kapatsın umurumda değil, bu il sınırındaki memurların %90'ı özel sektöre geçmeyi bile göze almışsa iyi düşünün derim.
Neden işletmeci, Aksaray'daki memurlar neden özel sektöre geçmeyi düşünüyor?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Konu başlığını daha anlaşılır bir şekilde değiştirdim. ;)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Aksaraydakiler değil Yozgattakiler. Özellikle tayin şansı olmayan ve çakılı kadrodakiler.
Gelsinler onları Bireysel Güvence Danışmanı yapayım :D sabah 8 aksam 4 çalışıyorlar hala memnun değiller ben 9-18 19 calısıyorum Allaha Binlerce şükür tek derdim özel sektör olması yoksa işimi çok seviyorum şu ülkede kimseyi memnun edemezler mi ya :D

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
yozgatlı arkadasım vardı yozgatlılar ve kendısı ıcın yobazız derdı :) aksaraya sık gıder gelırım kotu memleket degıldır hatta hızla gelısım gosteren sehırlerdendır cunku ıslektır ve turızm acısındanda ugrak noktasıdır vs vs vs.... yozgat yolculuk sırasında ugrak verdıgımız bır yer olurdu ve kucuk bır sehırdı dıye hatırlıyorum.

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu kadro sayisina göre yazmiyacak var mi ki elde kaç kurum kaldi ki 1 ay önce vahican olsun beteriktisat olsun böyle sayi aklimizin ucundan bile gecmedi ve benim düsüncem bu saatten sonra iibf bitmistir teyzemin kizi altina sifir son model araba cekti 70 puanla atandi biz gümrükte sira gelirmi puantör olabilirmiyiz doguda üni gelirmi icin acikli yani atanma ihtimalimiz düşük malesef.....

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Özkan dediklerine katılıyorum fakat her sey para değil doğu ve belediye yazmıyorum hatta çoğunluk ege ve iç anadolu oldu desem yeridir..yanı anlayacagin fikirlerim değişti..hem ailemden çok uzaklaşmak istemiyorum.

özkan10

Herşeyin hayırlısı...
Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende öyle düsünüyorum cok ama cok haklisin ama yoruldum inan daha yeni atlattim şoku sence ihtimalimiz var mi

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
biz sadece şansızlığımızın kurbanı olduk desek belki yeridir. maliye alım yapmadı (belki bize dönebilirdi), sgk ya ne demeli güya görevde yükselmeden dolayı yetiştiremiyormuş falan filan. beni en büyük şaşkınlığa uğratan ünivler oldu. neden derseniz 2014 yılı için açıklanan atama izinlerinde ünivlere toplamda 1400 küsür kadro tahsis edildi belki daha fazladır. haziranda kullandıkları sayı 546 sadece. kasıma sakladılar hepsi kendilerini sgk 350 üniv 1000 küsür maliye 416 neymiş güya yeni sınavla alım yapacaklarmış. tapu 320 kişi aldı haziranda bizden alırdı ama demek o ki bundan sonra 4 yıllıklara tapuda vermez nedeni çok açık. o yüzden merkezi b iibf için bundan sonra yüksek beklenti yapmak kendimizi kardırmak olur.

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Özkan senin atanma ihtimalin var tcdd senin kesin olur bak gör..umudunu yitirme..

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
83 lerin hala şansı var akıllı tercih yaptıkları sürece tabi. Seçici olacaklara bişiy diyemem...