Belediye kadroları arttırılıyor.Kpss puanıyla olması Hazirana yetişmesi dileğiyle...

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
83 lü hadi bi derece de 82 linin hiçbir garantisi yok onu söyliyim.Sgk nın açacagı kadroya baglı ben de 5 senedir özel sektörde çalışan biri olarak 657 olsun da nolursa olsun kıvamına geldim.Artık özelde de kamuda da yükselme için kendinizden ödün vermeniz gerekiyor hakkıyla yükseltmiyolar hiçbir yerde adamı

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
İzmir BŞB'ye gönderdiğim mailden geri dönüş olmuş,hayırlısı....

Öncelikle siz değerli hemşehrilerimizin fikir ve görüşlerinin hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına kurumumuz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Memur Personel Şube Müdürlüğü tarafından verilen yanıt “ Söz konusu elektronik posta başvurusunda "İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi" mezunlarının istihdamına ilişkin talepte bulunulmuş ise de; Bilindiği üzere; kamu kurum ve kuruluşlarında devlet memuru olarak görev alabilmek için ÖSYM tarafından yapılan (KPSS) sınavlarına katılmak gerekmektedir. ÖSYM Başkanlığınca KPSS Tercih kılavuzlarıyla alım yapılacak kadro ve pozisyonlar ilan edildikten sonra, Kılavuzda ilan edilen kadro ve pozisyonlar ile bunlar için aranılan nitelikler, ilgili kurum ve kuruluşların ihtiyaçları ve yürürlükteki mevzuatları ile Devlet Personel Başkanlığınca onaylanan Nitelik-Kod Kılavuzu'nda belirtilen nitelikler çerçevesinde kurumlar tarafından belirlenmekte ve Devlet Personel Başkanlığının uygun görüşü üzerine ÖSYM Başkanlığınca ilan edilmektedir. Belediyemizde her kamu kurum ve kuruluşu gibi personel ihtiyacını Devlet Personel Başkanlığından talep etme yükümlülüğünde olup, önümüzdeki süreçlerdeki personel taleplerimiz söz konusu olduğunda ilgi sayılı başvuruya konu olan "İİBF" mezunlarının atamalarına ilişkin genel sıkıntı ve talepler göz önünde bulundurulacaktır.”

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
cvp gelmez diye mailime bakmamıştım...16 nisada geri dönüş olmuş... son alıma olur mu bilmem ama DPB ÖSYM İİBF kelimeleri bu tarz maillerin etkili olabildiğini gösteriyor...