ben forum yöneticisi olsam...

Bölüm
İşletme
ilk öneri benden gelsin kafkaslının ağlayan suratını kaldırırdım.insanın kafkaslıyı okuduktan sonra morali bozuluyor.

arkadaşlar konu kapatılana kadar buyurun goygoya :)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
cafede devam etseydin ya :)
tamam dur değiştiriyim öyleyse :) İnsanları olumsuz etkilemeyim

Bölüm
İşletme
ben forum yöneticisi olsam kafkaslı dışında herkese bir hafta ceza veririm bakalım ne yapacak sitede tek başına bide böyle deneyelim :D

Bölüm
İşletme
ben yönetici olsam başlık kurallarını önce kafkaslıya öğretirdim. :D

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben admin olsam kafkaslının elinden yöneticilik yetkisini alırdım.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ama yönetici değilsin umutvar :D :D :D
Ben seni kızdırmayı düşünürken sen gülücüklerle karşıladın beni, aslında iyi de oldu. Bir daha engellenmek koyardı bana. :D Bugün psikiyatr kendini fazla dinleme gez dolaş spor yap dedi. Ben de gittim bir spor merkezine yıllık 2.000tl imiş. Bir kişiye sordum müşteriyi bağlayıncaya kadar iyi ondan sonra sıradan davranıyorlar dedi işte böyle ha bir de dün Ankaradaydım. Ankarayı özlemişim. Ankara insanı bir başka kibar. Aslında bunları günlüğüme yazmam lazımdı. :D

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Ben seni kızdırmayı düşünürken sen gülücüklerle karşıladın beni, aslında iyi de oldu. Bir daha engellenmek koyardı bana. :D Bugün psikiyatr kendini fazla dinleme gez dolaş spor yap dedi. Ben de gittim bir spor merkezine yıllık 2.000tl imiş. Bir kişiye sordum müşteriyi bağlayıncaya kadar iyi ondan sonra sıradan davranıyorlar dedi işte böyle ha bir de dün Ankaradaydım. Ankarayı özlemişim. Ankara insanı bir başka kibar. Aslında bunları günlüğüme yazmam lazımdı. :D
spor merkezine gitmeye ne gerek var bir gençlik merkezine git üye ol orda bedava :)