Bİ BAKIN Bİ KONUDA BİLGİ EDİNDİM

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Arkadaşlar ağustos seçimlerinde RTE kesinlikle c.başkanlığına adaylığını koyucakmış bilmiyorum bize nasıl bi yararı olur ama bilgi %100 umarm bize olumlu bi yararı olur

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
zaten kesindi bu kardeşim. başbakanlığa da ilk sırada abdullah gül veya numan kurtulmuşmuş olacak gibi duruyo

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Aynen hocam zaten başbakan ne zamandır bunun hazırlığı içerisinde belediyeleri kabineyi bile bu iş için revize ediyor... gül gelmem derse numan gelir gibi sanki

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Haziranda bize artı kadro getirebilir bu durum.
Son Tercih Haziranda
Seçim Ağustosta..Bir sürpriz olabilir....

Breavehart35

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Haziranda bize artı kadro getirebilir bu durum.
Son Tercih Haziranda
Seçim Ağustosta..Bir sürpriz olabilir....
İsvacık;İnşallah atanırsın senin atanmanı çok istiyorum.Umudunu kaybetme.Ben son atamadan umutluyum.Şişirecekler alımları.Ve duyduğum kadarıyla SGK son atamada talep ettiği kadroların çoğunu onaylatacakmış.İnşallah ters bir durum olmaz:)

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
arkadaslar benim duyumlara gorede sgk nin talepi cok fazla olacakmis bi de ikramiyelerini geri vereceklermis sgk da calisan friends soyledi :)

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
bide çoğunluğun iibfden yana bir alım olacağına dair duyum alsak süper olacak..:)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
c.başkanlığı seçiminde cemaatin adayı gül ile rte arasında çekişme olucak bugünkü dershane çekişmesinin altyapsında bu var zaten akp'nin çözülüş sürecini izliyecez önümüzdeki yıl...

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Braveheart

İnşallah son atamada iyi kadro gelir de hep beraber atanırız kardeşim....

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
maliye bakanının son açıklamalarından sonra haziranı unutun...

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
maliye bakanının son açıklamalarından sonra haziranı unutun...
yok kardeşim unutmayın sonuçta kamu kurumları memurla işliyo memur olmayınca hizmet olmayacak bu mümkün mü kimileri haziran ataması iptal olur dilan diyolar böyle şeyler mumkun değil. maliye bakanı sürekli boyle konusuyo bi cok konuda diger bakanlarla anşasmazlıga bile dusuyolar medya önunde bunlar siyasetin parcası

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
yok kardeşim unutmayın sonuçta kamu kurumları memurla işliyo memur olmayınca hizmet olmayacak bu mümkün mü kimileri haziran ataması iptal olur dilan diyolar böyle şeyler mumkun değil. maliye bakanı sürekli boyle konusuyo bi cok konuda diger bakanlarla anşasmazlıga bile dusuyolar medya önunde bunlar siyasetin parcası
olmaz değil mi fakat adversy olabilir mümkündür yazmıış oof.:( allah belasını versin defolup gitsina rtık şu bakanlıktan nefes alalşım biraz yaa

kardesim mevcut c.baskanı bidaha aday olamayacak diye biliyorum 7 yılı doldu.yani senin dedigin çekişme olmayabilir:) hakkımıda hayırlısı..

maliye26

Üyeliği İptal Edildi
hersey bıttı de kım olacak derdıne mı dustunuz ya bırakın bize ne faydası var yerel secımler hazırandan once yanı ıs bıtınce sımdıden soyledıler 50000 ogretmen bu ne demek bızım kadroların azalması demek sonra c.baskanlıgı secımı ne zaman 2015 te bu da hangı atamayı etkıler 2014 kasım...

nrbnklnk

Yeni Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar maliye bakanının açıklaması neyki ben görmedım ama yazdıklarınızdan anladıgı m kadarıyla kadro gelmeyecek mı dedı

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Cumhurbaskanligi 2014 agustos 20 sinde umidini kesme allah buyuktur sadece hazirana fazla bel baglama kucuk buyuk butun alternatifleri degerlendir allah bize yeter bakanida fazla takmayin +30000 herturlu kadro ilave edilir bu keltos konusur ama suyun basinda badem biyikli var etkinlik yapilicaksa bu saatten sonra sadece bademe yuklenmeliyizzz

maliye26

Üyeliği İptal Edildi
gorunen koy kılavuz ıster mı soyluyor ıste gerekırse 40000 kadro ıcın dıger bolumlerden memur almayacaz dıyor