bilgisayar işletmenliği

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
:kötü:arkadaşlar daha önce bu soru soruldu mu bilmiyorum lütfen bilen cevaplasın ön lisans işletme okurken bilgisayar dersi görmüştüm sonra aöf den lisansa tamamladım gördüğüm ders bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak özelliğine yeter mi yardımcı olun arada kaldım

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
:kötü:arkadaşlar daha önce bu soru soruldu mu bilmiyorum lütfen bilen cevaplasın ön lisans işletme okurken bilgisayar dersi görmüştüm sonra aöf den lisansa tamamladım gördüğüm ders bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak özelliğine yeter mi yardımcı olun arada kaldım

Örgünde görülen bilgisayar dersleri geçerli ancak AÖF'te görülen bilgisayar dersi geçerli değil...

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ön lisansı 2. örgün öğretimde okudum bir sıkıntı olur mu
kursa yazılayım mı karar veremiyorum

sevda57

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bende bisey soracagim uludağ ekonometri okudum ama zorunlu bilgisayar dersi yoktu ben seçmeli ofis dersi almıştım acaba o geçerli olur mu ? Bide bulunduğum ilçede halk eğitimden bilgisayar kursuna girmiştim 160 saat yaziyo bilgisayar operatörlüğü falan yaziyo olur mu acaba

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bende bisey soracagim uludağ ekonometri okudum ama zorunlu bilgisayar dersi yoktu ben seçmeli ofis dersi almıştım acaba o geçerli olur mu ? Bide bulunduğum ilçede halk eğitimden bilgisayar kursuna girmiştim 160 saat yaziyo bilgisayar operatörlüğü falan yaziyo olur mu acaba
Örgün eğitim yoluyla aldığınız için dersiniz geçerli seçmeli olması birşey değiştirmez.

Halk eğitim merkezinden aldığınız Diplomada işletmenlik niteliğinde.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Örgün eğitim yoluyla aldığınız için dersiniz geçerli seçmeli olması birşey değiştirmez.

Halk eğitim merkezinden aldığınız Diplomada işletmenlik niteliğinde.
bende de bilgisayarlı muhasebe belgesi var halk eğitimden almıştım oda işe yarar mı

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
bende de bilgisayarlı muhasebe belgesi var halk eğitimden almıştım oda işe yarar mı
Yalnız o Bilgisayar işletmenliği için için bilgisayarlı muhasebe için geçerli onun kodu farklı...

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
transkripte kaç saat bilgisayar dersi gördüğüm yazmıyor ne yapmalıyım