bilimkurgu-fantastik film önerisi olan var mı

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Evet :) kader filmini izle son finale kadar birşey anlamıyor insan :)
kader filmi harbiden iyi daha önce bahsetmiştik bu başlıkta. ölümcül kaçış bildiğin ergen filmi. brad pittin zombili filmi betimlemenin dediği gibi ben de beğenmedim .

Tommy Shelby

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
kader filmi harbiden iyi daha önce bahsetmiştik bu başlıkta. ölümcül kaçış bildiğin ergen filmi. brad pittin zombili filmi betimlemenin dediği gibi ben de beğenmedim .
Bende kolay film begenmeyenlerdenim ama ölümcül kaçış ve dünya savaşı z yi beğendim kardeşim.Sanırım benim zevkimde bi sıkıntı var :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Logan kadar başına taş düşşün emi marvel bu hiç olmadı hiç charles xaiver i öle aciz göstermek hugh jackmen i son kez volverine olarak izlemek bu kadar acı olmamalıydı düşük bütçeli niye film yapıyon marvel iyi ki sinemada gitmedim ağzım yamulurdu iltifat etmekten :snzdglsn:

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Spectral

Film dediğin böyle olur arkadaş her ne kadar düşük bütçeli de olsa bose-Einstein yoğunlaşması diye bişey öğrendim bu filmden

Birisi...

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
"Arrival" son zamanda izlediğim en iyi bilim kurgulardan bir tanesi. Filmi izledikten sonra dilbilimine ilgim yüzde yüzelli arttı :))

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
"Arrival" son zamanda izlediğim en iyi bilim kurgulardan bir tanesi. Filmi izledikten sonra dilbilimine ilgim yüzde yüzelli arttı :))
Katılıyorum direkt çakra açan film müziğide çok hoşuma gitti iyi gerdiriyo acısıyla tatlısıyla bildiğin bi geleceği yinede yaşamak istermiydin sorunun cevabını merak edenleri beyaz perdeye davet ediyoruz ;)

Birisi...

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Katılıyorum direkt çakra açan film müziğide çok hoşuma gitti iyi gerdiriyo acısıyla tatlısıyla bildiğin bi geleceği yinede yaşamak istermiydin sorunun cevabını merak edenleri beyaz perdeye davet ediyoruz ;)
Aynen hocam. Dillerinin yazılış şekli de orjinal. Dairesel yazım.

Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Sıkılan arkadaşlar bende birkaç tane önereceğim. Varsa fantastik film öneriniz bekliyorum. Bu listeden en iyi fantastik fimlere bakabilirsiniz.

Dünyanın Merkezine Yolculuk

Kral Olacak Çocuk

Pamuk Prenses ve Avcı

Masalların Masalı

Spiderwick Günceleri

Malefiz

Ayı Teddy