bilinmezlik

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
..arkadaşlar son sınıf iktisat ögrencisiyim nasıl bir yol izlemeliyim sınavlar hakkında sadece alan mı çlsyım yoksa gy gk mü bitireyim yardımcı olursanız sewinirim

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Sadece Alan çalışsanız yine GK GY lazım olacak ikisini birlikte götürmeniz gerekiyor. YDS de var ayrıca...

Bu sene 2015 KPSS'ye gireceksiniz bu düz alımların pek olmadığı bir sınav olacak...A grubu için sınava gireceksiniz yani alan derslerine çalışın ama dediğim gibi GK GY de gerekli.

kübra bytl

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
eğer a kadro hedefliyorsan bence önce yds yi hallet.yds ve a yı aynı anda götürebilirsen 1-0 önde baslamış olursun diye düşünüyorum.çünkü artık birçok kurum yds sartı arıyor

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
gk gy ile alana beraber çalışsam daha mantıklı olacak galiba bide evde hazırlancam büyük ihtimalle hangi kaynakları önerirsiniz alandan

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
yds a ve okul cok zor olur kaldıramam büyük ihtimalle

Kenantur

Aktif Üye
yds isteyen kurum 100 ilandan anca ondur cok acik bi sekilde gk gy ve alani halletmen bunlari yaparkende referans arastirmasina girmen iyi olur.A.grubu icin kpss bir sonuc degil baslangic sinavi sonucta.bu yollardan cok gecen biri olarak yds yi hic karistirma derim kaynak ve kitaplar bellidir birseye ihtiyac duyarsan ozelden yazman yeterli yardimci olurum

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Evde hazirlanma..buda benim tavsiyem

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
İktisat
ewde niye hazırlanmayayımki daha cok zmanım olur bence tek halledemeyecegim ders muhasebe diyorlar gerisi ezber sıkı çalışma diyorlar