bir öneri belediyeleri gözümüze kestirip ablukaya alsak hakkımız olan kadroyu alsak

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında AZAZEL tarafından paylaşıldı.

1. AZAZEL

AZAZEL Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    mesela kayseri buyuksehir belediyesi yıllardır torpille adam alıyor simdiye kadar hic kpss ile personel aldıgını duymadım hukumetin en cok guvendigi ovundugu bir belediye cok fazla istiraki de var ama personel alımında ki bu haksızlık sehirde her kesimin malumu kıvılcım olsa ates yanacak belediyenin face hesabı var baskanın da takip ettigi bilgi aldıgını duydum bizzat haseki bile istese merkezide bize 100 kadro acabilecek buyuklukde ve kapasitede neler yapılabilir konusalım

2. desouza

desouza Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Bir hak gaspı da İstanbul Belediye Başkanından armağan edildi bizlere..işçi pozisyonundaki 693 zabıta ve itfaiye erini sözleşmeli yapma müjdesi(!) verdi :

http://www.iibfliler.net/forum/iibf-haber-merkezi/826-topbas-'tan-iibf'lilere-mujde.html

işin ilginç tarafı o habere kayserili iibfliler bu habere istanbullu iibf liler gıklarını çıkarmıyor...halbuki birlikte hareket edebilsek bir gün kayseri belediyseine bir gün istanbul belediyesine, bir gün başka belediyeye mail yağdırsak, tepki geliyor deyip vazgeçebilirler, hiç olmazsa kadroların bir bölümünü merkeziye almak zorunda hissedebilirler.

3. Pr1sonbreak

Pr1sonbreak Üye

Ödül Puanları:
    8
    Kaç göz lazım abluka için.

4. AZAZEL

AZAZEL Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    site iki bin uyeye ulastı cok sukur yarısı yazmasa bile bin mail bile bence belediyelerde özellikle anadoludaki belediyelerde mutlaka bir telas yaratır bence

5. direniibf

direniibf VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Keşke şu dediklerinizi yapabilsek çok güzel olurdu.Devlet sesimizi duyuramadığımız için bildiğini okuyor ve bizim bunları görmediğimizi zannediyor.Onlara farkında olduğumuzu bir gösterebilsek ama suç bizim nedenmi çünkü biz 4001 ler gibi sokaklara dökülmüyoruz.Yazılarla bu iş bir yere kadar.Sanal alemde bir yere kadar fiziki olarak harekete geçilecek ki ancak duysunlar bizi.Kameramanlar sağda solda ilginç haberler arıyor.Çık bakalım bir grup açlık grevine bu soğuklarda hemen akşam haberlerdesin...bizde yok o yürek evden sıcacık yatağımızdan elimizde bilgisayarla iş halletmeye çalışıyoruz.Daha çok bekleriz.Bu siteyi kuran arkadaşa çok ama çok teşekkürler çok güzel bir atılım yapmış sürekli sağda solda çıkan reklamları tıklıyorum site kazansın diye...

Sayfayı Paylaş