Bir Sorum Var

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında devlet tarafından paylaşıldı.

1. devlet

devlet Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar kafam kaç gündür bir konuya takıldı.Ben gümrük taşra memurluğunu kazandım ve evraklarını gecen cuma teslim ettim, kurum adli sicil belgesi istemedi kendilerimi araştırma yapıyor, benim adli sicil kaydım ve arşiv kaydım yok ama 2 buçuk yıl önce hakaret ve tehdit davası açıldı üzerime 5 yıl aynı hatayı tekrarlamamam gerektiği ile sonuçlandı ama adli sicil belgemde hiçbirşey görünmüyor, şimdi bu atamama ileride bir sıkıntı oluşturur mu? Çünkü ptt den feragat ettim, eğer atamamı engellerlerse ptt de yanacak bilgisi olan lütfen bana yardımcı olsun çünkü bayağı bir kafam takıldı

2. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    hakaret ve tehditden ceza almamışsınız. 5 yıl süre ile cezanız ertelenmiş bir daha tekrarlamamak şartıyla.
    adli sicil kaydında onlar çıkmaz.bir sıkıntı teşkil etmez sorun etmeyin.bunu da işyerinde kimseye söylemeyin.
    kötü bir intiba uyandırır.

3. aliriza

aliriza Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    arkadaşım kaç puanla atandın ve gümrükte kadrolu pozisyonunda mısın sözleşmeli mi haziranda tercih yapabilecekmisn

4. devlet

devlet Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    En sonki gümrük alımında, daha başlamadık evrak teslim sürecinde, 82,780 puanla atandım, daha kura var, atama onayı falan var.haziranda tabiki tercih yapmayacağım.

5. sinoplu

sinoplu Güzel düşün güzel yaşa Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    6 ayı gecmeyen mahkumiyetler memur olmaya engel olmaz ve sicilde görünmez merak etme
    Yanlız ileride aynı suçu işler ve 6 ayı geçen mahkumiyet alırsan yada memurken 6 ay ve üstü mahkumiyet gerektiren bir suç işlersen memurluk gider

Sinop deniz üzerinde yüzen şehir

6. devlet

devlet Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için, gümrük neden adli sicil belgesi istemedi acaba, muhtemelen kurum kendisi araştırma yapıyor, umuyorum bir sorun yaşamam yoksa çok ağır bir darbe olur benim için

7. KuSSEn

KuSSEn Üye

Ödül Puanları:
    8
    kardeş kurum kendsiadli sicil çıkrtblyr ama sıkıntı yapma sende sorun çıkmaz..artı e-devletten bak bi sicil sorgunda bieşy çıkacakmı çok merak edysn çkmazsa onlrdada çkmaz ve kmseye söleme bu durumu aman ha :D

Sayfayı Paylaş