Bittiğimizin kanıtıdır :(!!!!!!!!

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
2015'de bazı kurumlara personel alınmayacak
http://www.memurlar.net/haber/490697/

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, CNN Türk'te soruları cevapladı.

Şimşek, son yıllarda kamuya ciddi personel aldık. Önümüzdeki yıl personel alımını azaltacağız çünkü ihtiyacımız azaldı dedi.

Bazı kurumlara personel alınmayacak

Şimşek: 2015 yılında kamuya 74 bin personel alınacak. Bunların 30 bini polis, doktor vs. Geriye 40 bin kadro kalıyor, bunlarında büyük bölümünü öğretmen ve sağlıkçılar oluşturacak. Geriye çok fazla kadro kalmıyor bu nedenle belki bazı kurumlara hiç personel alınmayacak.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
merkezı atamadan umudumuz artık 0 demektir diğer atamayı onu bunu beklım kadro fazla gelır dıye puanlarımızı yazık etmeyelım ne varsa basvuracaz artık sadece bız deıl tum lısans bıtmıs yazık cok yazık

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Hey ALLAH'ım yine polis alınacak diyorlar.

kayzer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
zorlamaya gerek yok artık geçmiş olsun,kul hakkı fantazisi yapanlar iyi düşünsün

nidal

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
elimizde bir avuç umudumuz onu bile çalmaya çalışıyorlar :uzgnm:

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
bu ne demek ya ulan bu ülkenin polise ihtiyacı var memura yok mu böyle adaleti ... ulan ben 87 puanla açıkta kalım kendimi yakarım bi s.. gidemedim şu ülkeden yanarım da ona yanarım 2defa ingiltere vizesine başvurdum 2 sinde de red yedim ulan siyaset yapmıyayım diyorum adamlar bunları görüp hala oy veriyor adam 4 yıl okumus asgari ücretle çalışıyor hala istikrar sürsün diyor bu ülke beni şizofren yaptı yemin ediyorum

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
çok şey geliyo ağzıma ama susuyorum allah yardımcımız olsun çok ama çok zor günler bizi bekliyo.. kimsede ne psikoloji kaldı ne de yaşama isteyi sizin istikrarınıza da sizede bunlara oy verenlerede hakkımı helal etmiyorum yeter be yeter

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
malum.net inde Allah belasını versin bu arada bu boktan haberleri yetiştirmekte üstüne yok ama hakkımızı savunan iki kelime karalamaktan çok uzak. Kime çalıştıkları belli. Reklamlarda Tarihin Pusulası kitabını kullanan bir siteden ne hayır beklenir.

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Adiler iş vermedikleri gibi GSS adıyla anamızın babamızın parasıyla bizi haraca bağlıyorlar.. Bizse sadece izliyoruz. 85 puanla ümidimi yitirdim.

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
89 puanla atanamayacam. bir daha da bunlara oy verirsem ellerim kırılsın. adaletmiş. ne adaleti . 1300000 kişinin girdiği sınavda 3000küsürüncü ol. sonra gelsin biri umutlarını yıksın. Helal etmiyorum hakkımı

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Korktğum senaryo sonraki alımlarda 200-300-500 civarı kadroların gelme ihtimaliydi. Maalesef 2015 teki 2 alımın böyle olma ihtimali var. Her şeye rağmen kaln 3 alımın birinde yüksek sayılabilecek bir alımın yapılabileceği ihtimalini de az görmüyorum çünkü ne kadar kıssalarda memur ihtiyacı illa olacaktır özellikle sgk da

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
MŞ: 2014 için de benzer şeyleri söylemişti... ama 2013 te rokor alım var demişti bize gelen sayı gene de düşüktü... Belki de biz her halükarda bittik de ağlayanımız yok...

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu M. Şimşek'i sokakta bir yerlerde görürsem bireysel olarak-her şeyi göze alarak protesto edeceğim.

furkan öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
http://www.memurlar.net/haber/417061/ arkadaşlar şunu bir okuyun. tamam risk altındayız ama mücadeleyi bırakmamamız lazım. geçen sene için en fazla 74.000 istisnalar ile birlikte alacaz demişti. ancak toplam alınan personel 105.000 oldu. hesabı siz yapın. biraz sağlam mücadele lazım. hafife alınmayacak bir kitle olduğumuzu gösterelim.

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
40bin polis diyor bu kel. sağlık bakanı olan kel 22 bin, Adalet bakanı olan yarım kel 13500, milli eğitim bakanı kel 40 bin.. topladık 115.500 kişi çıktı. bunlar kendileriyle çelişiyor ki bi kere. daha saymadığım bakanlar da kesin bişey söyler. Adamlar resmen bizle dalga geçiyor.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Personel sadece memur demek değildir. Öğretmenler de kamu personeli sonuçta. Önceden onlar içki de sinyal verildi. Büyük oranda açığı kapattık dediler. Mutlaka bizden de çok almayacaklar ama kasım ataması gibi de düşük olmaz. Bence umutsuzluga kapilmayalim. Çok polyanna da olmayalım ama acıların çocuğu da olmaya gerek yok. Ha bi de bunlara oy verecek insan varsa onun da Allah belasını versin.