boslukta hissedenler?

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Atanamama şokunu atlattıktan sonra üstünüze pis bi sessizlik çöktü mu?böyle sanki ruyada gibiyim ama olmadigimi biliyorum..a grubu çalışayım dedim yok yok b den hazirlanayim full yapmaya gireyim de dedim yok yok iş arayayim bir sene calisirm sonra hazirlanirim dedim o da sarması..yani öyle bi ramazan ki asla isyan etmiyorum ama ne tad var ne tuz:(elim kolum kalkmıyor kişiliğim bu değil belki ama sessizliğe gömüldüm..bi tek ben mi böyleyim napmam lazım????????

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
halk bank dolduruyor o boşluğu:)

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Baavurmadim ben banka istemiyorum diye..

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
evet şimdilik halkbank dolduruyor gibi. istememek diye bir lüks bırakmadılar bizde. maalesef...

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
umut işte sonrada zabıt katipliği puan kötü gelirse bunlardn birisi olması lazım....

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Ve şunu da söyleyeyim çoğu bankanın iş yükü geçmişe nazaran hafiflemiş durumda. hafiflemek derken artık çoğu yatırma işlemi btmlerde. örnek vereyim ziraat bundan birkaç yıl öncesine kadar katkı, gss, bağkur gibi pirimleri içeriden alıyorken şimdi hep dışarıdan. ne zaman bankalara gitsem eski yığılmalar yok. iş yükü açısından pttden rahat olan yerler var. hele ptt de kargo tt gişe ve havale hepsini yapıyorsanız...

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Atanamama şokunu atlattıktan sonra üstünüze pis bi sessizlik çöktü mu?böyle sanki ruyada gibiyim ama olmadigimi biliyorum..a grubu çalışayım dedim yok yok b den hazirlanayim full yapmaya gireyim de dedim yok yok iş arayayim bir sene calisirm sonra hazirlanirim dedim o da sarması..yani öyle bi ramazan ki asla isyan etmiyorum ama ne tad var ne tuz:(elim kolum kalkmıyor kişiliğim bu değil belki ama sessizliğe gömüldüm..bi tek ben mi böyleyim napmam lazım????????
Şu an ki durumunu gayet iyi anlayabiliyorum biz ilk şoku kazanamadığımızı öğrendiğimiz zaman değil o 394 kadroyu görünce yaşadık. (kazanamadığımı öğrenince açıkçası pek umrumda olmadı çünkü o 2 haftalık sürecte kaderime razı olmustum çoktan). bence halkbankı değerlendir derim sonucta devlet bankası kimse kolay kolay işten çıkartamaz da. ama bankacılık çekilir mi dersen eğer orası da ayrı derim tabi. gümrük sonucu açıklanana kadar moral bozma derim şahsen.

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mehmet banka istemiyorum diye basvurmadim malesef:(

ptt olmadı gümrük olmadı merkezi olmadı tapu olmadı sgk olmadı. tam bi boşluktayıom:):) elde var sıfır

vahican85

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Senin gümrükte şansın yüksek gibi mülakata gelmeyenler ve 83.5 üzeri de atananları sayarsak olur gibi hemen karamsar olma.

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eko nasıl gulebiliyorsun peki?
Mehmet inşallah be amann elimde patlar o da bence..

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
eko Bilmem otur ağla tepin gerçi hepsini ben yaptım bi kaç gün..sonrasında koca bi sessizlik oldu icimde..

aynen öylee. 2014 puanıyla en azından gumruk ve ptt mulakatlarına kalacak bir puan alayım diyee dua ediyorum sadece bu. ha bi de halk bankası sınavına girecem. ama banka sınavşlarını gecemiyorum bir turlu. kpss den 60 alanlar sınavları geciyore mulakatıda geciyor biz kpss den 82 alıyoruz ama banka sınavlarını gecemiyoruzz anlamadım gitti
eko Bilmem otur ağla tepin gerçi hepsini ben yaptım bi kaç gün..sonrasında koca bi sessizlik oldu icimde..

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Haklısın mehmet 83 lerle kaldık zaten..nasipse olur bencede..

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende askerden geldikten sonra 6 ay falan işsiz kaldım öyle bunaldım ki her gün bir umutla kalkıyordum ptt yok gümrük yok orası burası çıkacak çıkacak diye ömrümü harap ettim oysa askere gittiğim gün kpss açıklanmıştı hayatımı kurtardım sanmıştım yanılmışım.Allaha şükür şu an çalışıyorum özel sektör satış işi nereye kadar gideceğim tabiki her zaman sorguluyorum kendimi sıkıntıdayım belki ama işimi seviyorum allaha şükür götürüyorda beni umudunuzu kaybetmeyin her gün dualarım sizinle

mavad

Aktif Üye
Mücadele Grubu
DİYECEK BİR ŞEY YOK ALLAH HEPİNİZE SABIR VE GÜÇ VERSİN