BOTAŞ 16 Büyükşehir'de personel alıyor

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Başvuruları işkur ve il müdürlükleri diyor il müdürlükleri dediğinden kasıt neresi?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
girebilen olursa botaş iyidir. kapsam dışı işçi statüsünde çalışıyor olacaksınız...maaş 657 lerden kat kat iyidir. botaşın imkanları çok çok iyi.

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
girebilen olursa botaş iyidir. kapsam dışı işçi statüsünde çalışıyor olacaksınız...maaş 657 lerden kat kat iyidir. botaşın imkanları çok çok iyi.
Hocam ilanda iskur.gov.tr ve il müdürlükler yazıyor il müdürlükleri dediği neresi oluyor ? Birde ünvan ile ilgili meslek bilgileri hakkında neler yaptığı hakkında bilginiz var mı?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Hocam ilanda iskur.gov.tr ve il müdürlükler yazıyor il müdürlükleri dediği neresi oluyor ? Birde ünvan ile ilgili meslek bilgileri hakkında neler yaptığı hakkında bilginiz var mı?
iş kur il müdleridir başvuru yerleri...bir kaç ilde botaş müdürlükleri var oraya da gidip sorabilirsin.

mali uzman yardımcısı alıyor genlde iibfden.maaş 3.5 civardıyı galiba botaştaki arkadaşlaırm benden yüksek alıyor. harcırahları imkanları çok iyi

tüm mali işlere bakıyorsun. bölge müd olursa bölgendeki illleri de geziyorsun..rahat genel anlamda

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
işkur sitesinde başvurabilen var mıdır resmen kabul etmiyor başvurumu

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İşkur'un internet sitesinden başvurdum, sınav falan mı var mı? göremedim o bilgiyi.
hocam öğrenim bilgilerine ne yazdın tam olarak bana denen İş Arayanın Tercih Ettiği Sektör bilgisi eşleştirilemedi

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
dayı sımdı ben mersın de ıkamet edıyorum adanaya basvursam olur mu
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SEYHAN, CEYHAN, FEKE, KARAİSALI, KARATAŞ, KOZAN, POZANTI, SAİMBEYLİ, TUFANBEYLİ, YUMURTALIK, YÜREĞİR, ALADAĞ, İMAMOĞLU, ÇUKUROVA, SARIÇAM, ADANA /MERKEZ

başvurmayı yinede deneyebilirsiniz ama tercih Adana olacak gibi.

basvurcagız tabıkı hocam ama puan dusuk1 az umutsuzum bu konuda(79poınts) 1 sorun var sız ve bazı arkadaslar alıntı yaptıgınız zaman bana yukarıdakı butondakı bildirimler bolumunde gozukmuyor... su an tesadufen bu sayfaya gırdım ve gordum yazdıgınızı

basvurcagız tabıkı hocam ama puan dusuk1 az umutsuzum bu konuda(79poınts) 1 sorun var sız ve bazı arkadaslar alıntı yaptıgınız zaman bana yukarıdakı butondakı bildirimler bolumunde gozukmuyor... su an tesadufen bu sayfaya gırdım ve gordum yazdıgınızı
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SEYHAN, CEYHAN, FEKE, KARAİSALI, KARATAŞ, KOZAN, POZANTI, SAİMBEYLİ, TUFANBEYLİ, YUMURTALIK, YÜREĞİR, ALADAĞ, İMAMOĞLU, ÇUKUROVA, SARIÇAM, ADANA /MERKEZ

başvurmayı yinede deneyebilirsiniz ama tercih Adana olacak gibi.