Botaş memur alımı hakkında?

Bölüm
İşletme
botas memur alimi guvenlik sorusturmasi ne kadar suruyor 9 subatta mulakat oldu hala aciklanmadi

Ekmaaananye

Başıma buyrukabilir miyim?
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Geldim geldim:ssrtcbya: ya benim grdigimde mulakatlarin bittigi cuma gecesi aciklanmisti simdi neden boyle yaptilar amaclari ne bu kadar sundurduler ben de bilmiyorum

Ekmaaananye

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla son noktayi koyamadim ben de bilmiorum dedim pek aciklayici bi cevap olmadi:D

Ekmaaananye

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Haklisin hocam amac ne anlamiorum ben de

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar mülakat tecrübelerinin paylaşıldığı sayfa var mı? Ben bulamadım da

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sağol kuzum oraya bi bakayım :) elif ya merkezi alımlar ne zaman sonuçlanmıştı? Botaş ilanından önce miydi?
Evet canım galiba .ben çünkü o ara İstanbula gitmiştim tam Ocak sonu Şubat başı arası o zman merkezi açıklanmıştı evet evet :)

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Evet canım galiba .ben çünkü o ara İstanbula gitmiştim tam Ocak sonu Şubat başı arası o zman merkezi açıklanmıştı evet evet :)
Hımm o zaman önümdeki yüksek puanlı dört kişinin başka yerlerde atanma ihtimali düşük :( ya şartlarına baktım da epey iyiymiş ağzım sulandı :D

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hımm o zaman önümdeki yüksek puanlı dört kişinin başka yerlerde atanma ihtimali düşük :( ya şartlarına baktım da epey iyiymiş ağzım sulandı :D
Ben bi kendimi atayıp geleyim bi yerden :D botasa başvurusunu çeken tek insan olarak tarihe geçecem sanırım:D nasıl kandırıldım hala anlamıyorum milletin sözüne nasıl inandım. Neyse bidaha ki alıma inşallah diyelim :) sen kazanırsan en az kendim kazanmış gibi mutlu olacam kuzum :)

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben bi kendimi atayıp geleyim bi yerden :D botasa başvurusunu çeken tek insan olarak tarihe geçecem sanırım:D nasıl kandırıldım hala anlamıyorum milletin sözüne nasıl inandım. Neyse bidaha ki alıma inşallah diyelim :) sen kazanırsan en az kendim kazanmış gibi mutlu olacam kuzum :)
Valla ben de son gün @carsi34 sayesinde başvuruyu tamamlayabilmiştim burdan bir daha teşekkür etmiş olayım , kısmet kuzum zaten ilerleyen zamanlarda da elbet çıkar bir daha alıma o zaman başvurursun, benim için de dua edersen çok mutlu olurum 2 mayısta,bugün başlicam hazırlanmaya da gümrük gibi nerden soru geleceği belli olmadığı İçin sonucun hüsran olmasından korkuyorum,bakalım nasip

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Valla ben de son gün @carsi34 sayesinde başvuruyu tamamlayabilmiştim burdan bir daha teşekkür etmiş olayım , kısmet kuzum zaten ilerleyen zamanlarda da elbet çıkar bir daha alıma o zaman başvurursun, benim için de dua edersen çok mutlu olurum 2 mayısta,bugün başlicam hazırlanmaya da gümrük gibi nerden soru geleceği belli olmadığı İçin sonucun hüsran olmasından korkuyorum,bakalım nasip
Ederim kuzum etmezmiyim hic:) aynen gümrük gibi oda kısmet işi sanırım birazda ama sen geçersin inanıyorum ben sana :) hazır mülakata gitmişken söyle ikinci ilana çıkmanızı 4 gözle bekleyen bi arkadaşım var diye :D

Serencam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Ederim kuzum etmezmiyim hic:) aynen gümrük gibi oda kısmet işi sanırım birazda ama sen geçersin inanıyorum ben sana :) hazır mülakata gitmişken söyle ikinci ilana çıkmanızı 4 gözle bekleyen bi arkadaşım var diye :D
İnşallah kuzum hayırlısı ile :) o heyecanla unutmazsam bunu da sorarım:)

carsi34

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Başarilar hocam gönlünüze göre olsun :).