bu forum moral bozma yeri

Kendileri atanamamış evde oturup millete olmaz atanamazsın su sunla açıkta kalmıştı sen yenimisin takip etmiyonmu die saçma sapan konuşan birbirlerini savunan salak insanlarla dolu ben ilk üye olurken çok umutlydm ama gorduğum bundan ibaret bide işlerini gelmedi mi konuyu kapatıyolar inş biz atanırız da sizede kapak olur

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Kendileri atanamamış evde oturup millete olmaz atanamazsın su sunla açıkta kalmıştı sen yenimisin takip etmiyonmu die saçma sapan konuşan birbirlerini savunan salak insanlarla dolu ben ilk üye olurken çok umutlydm ama gorduğum bundan ibaret bide işlerini gelmedi mi konuyu kapatıyolar inş biz atanırız da sizede kapak olur
puanınız kaç acaba? şimdi burdaki arkadaşların çoğu 80 81 82 83 pualarla açıkta kalmış insanlar biraz yaralılar diyebiliriz :confused:. ayrıca geçen dönem kimse yokken az kişiyle mücadele edilmeye çalışıldı. kimsenin art niyeti olduğunu sanmıyorum çünkü içimizden bir arkadaş bir yere atanınca hepimiz çok da mutlu oluyoruz. inşallah atanırsınız tabi bu hiç birimize kapak olmaz iibf li bir arkadaşımız da atanmış diye mutlu oluruz.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
dost acı söyler!

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bu mantıkla işler yürümüyor arkadaşlar şimdi mücadele dönemi gündem mücadele kaç puanlı olursa mücadele , 90 da olsa 75 te olsa mücadele yapılacak.Siz gidip tam mücadele konuşulan konuların ortasına ben atanır mıyım diye zınk diye sorarsan zaten gerginlik var kimse sana cevap vermez burada cevap verenlerde gerçekçi cevap verir kadro alamazsak afedersiniz ama 85-86 bile atanamaz.O yüzden önce mücadelede etkin olmaya çalışalım .. herkesin derdi zaten kadro iş burada birlikte hareket edilmeye çalışılıyor.Misal sana atanırsın deseler ne yapacaksın direk çekilecek misin forumdan merak ediyorum ?

Gerçekçi olalım son atama 83 civarında kapattı.Her arkadaşımda gerçekçi cevaplar vermeye çalışıyor herkese ama önce mücadeleye katılalım.

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
84,00 altı puanlıların durumu tamamen kadroya bağlı işin gerçeği bu...
bunların hepsini yaşayarak gördük....tecrübeyle sabit....

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben bu arkadaşın ilk kez yorumunu görüyorum. O da olumsuz, hakaret edici ve aşağılayıcı. Keşke atansan da biz sevinsek, asıl bu sana kapak olsa 'Ne kadar yanlış düşünmüşüm' diye. Allah hayırlısını versin kardeşim. Sana tek sözüm şu: burası trollük yapma yeri değil.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Aslında suç sende yada senin gibilerde değil. Senin gibileri muhatap alıp yardımcı olanda. Atanamadığımızı nerden biliyorsun ? forum herkese ait olduğu için senin gibileri de çekmek zorunda kalıyoruz maalesef.

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Evet burası moral bozma yeri çünkü herkes gerçekçi, herkes birbiriyle kardeş gibi olduğu için kimse kimsenin daha sonra üzülmesini istemiyor. Biz birbirimisin iyiliğini düşünen bir aileyiz kabul etsen de etmesen de böyle olmaya devam edeceğiz.Bizlerin arasında olmak isteemiyorsan sen bilirsin seni zorla tutan yok. O salak lafını da cebine koy git, biz senin seviyende birini zaten aramızda istemeyiz

Dengesiz kendilerinin atanamaması kimsenin suçu değil bilakis devletin suçu hepimiz bu sınavda başarılı olduk aslında 80 üstü puanlar aldık hatta 81-82-83 gbi her dönem atanan puanlar aldık.Ne dememizi bekliyon acaba

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Herkes düşüncesini paylaşmakta özgürdür.Dediklerine katılıp katılmamak kişilere bağlıdır.Konuya kilit vurma gereği duymuyorum çünkü burada yıllanmış arkadaşlarımız var ve emin ol kimse yıllardır evinde oturup beklemek istemez.

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Bu konuyu açan kişiye sorsak
Sen hiç 80 küsürlü puanlarla.... bugüne kadar atanamayan hiçbir iibfli yok iken,atanamayanın örneği yok iken....2 yıl bekleyip ...4. atamada da atanamadığın akşamın sabahı yeni kpssye girdin mi?
O kadar çalışmana rağmen o kpssden de aynı puanı aldın mı?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
konuyu yazıp gitmiş provoke ediyor olmasın bizi :D

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
neyse belki aynı düşüncede olanlar vardır eleştiriyede açığız biz :)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ama herkes ne kadar da dolu burdan görmüş olduk :)