Bu hafta Meclise görüşmeye gidebilcek arkadaşlar aranıyor...

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar merhaba

Twitterdan daha öncede de Akp gümüşhane Milletvekili Sn üstün den randevu sözü almıştık,bikaç hafta önce vekilin işi nedeniyle ertelenmişti,ancak yeniden bastırınca randevu sözünü aldık,Vekilimiz tel numarası ve isim bıraktı,arayın görüşün,meclise bekliyorum dedi...

Ancak ankara mücadele grubunda şuan müsait arkadaş yok,bikaç kişiyle görüştüm,tabii herkes işinin gücünün peşinde artı bi de dershane olunca zaman bulunmuyor..

Ancak bir arkadaşımız görüşmeye gidebilcek.. Yalnız 350 bin İİBF li adına bir kişinin konuşması yetersiz olur

Ankarada ikamet eden arkadaşlardan meclise vekilimizle görüşmeye gidebilcek iibflileri arıyoruz...

Arkadaşlar bu vekilimiz zaten İİBFli

Vekilin ne faydası olcak diyenler olabilir

Öncelikle meclise gidip gerçekleştirilcek görüşmeyle amacımız SES getirmek.. İİBF nin uyumadığını,350 bin mezunun rahatsız olduğunu bildirmek...

Bu görüşmeyi basına oldukça sızdırmaya çalışcaz,ne kadar ismimiz tekrar edilirse ne kadar fazla görüşme resmi paylaşabilirsek okadar iyi bizim için

bu hafta öğretmenlerin twitlerine cvp veren vekilimiz,onların sorununu meb bakanına ilettiğini ve maliyeye de ileteceğini söyledi,yani bakanlara Vekilimiz aracılığıyla ulaşmayı deneyeceğiz...zira Vekilimiz komisyonda,fotolarına bakabilirsiniz..

Ayrıca sorunlarımızı netten kuru kuruya kendi kendimize değil,resmi bi organ tarafından da duyurmuş olcaz ki zaten gidecek arkadaşlara gereken metin dosyaları verilcek...

Gitmeye müsait olan,zaman ayırabilcek olan lütfen faceden Jed arkadaşımıza yada burdan bana ulaşsın...

arkadaşlar bire bir görüşme çok önemli ve ankara gibi bir yerde sadece bir kişi bulabildim... Görüşmeye gidebilcek arkadaşlar lütfen erinmesin,gözü korkmasın,kalabalık olarka bir grubun gitmesi her zaman için daha iyidir..

Tercihleriniz hayırlı olsun, Allah gönlünüze göre versin..

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
güzel haber =)

elif_glts

VİP Üye
Mücadele Grubu
keşke anakrada olabilsek ama bu imkanı olan arkadaşlar umarım olur

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar ankarada olan arkadaşınız varsa ulaşın,siz gidemeseniz bile gidecek birisini arıyalım hep beraber...Kurumlarla görüşmeleri gerçekleştiren arkadaşlar vardı ama şuan dershane zamanı kaldıki herkes zaten çalışıyor,oyüzden kimseyi bulamadım ben...

Gidebilcek arkadaşlar mutlaka haber versin...

Hem zaten gitcek adam bulalım görüşmeyi ben ayarlarım twitterdan :) iki vekilden daha randevu sözü almıştım :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
güncel.Yarın bir kaç arkadaşımı arayacağım bakalım ne derler ankarada yaşayan arkadaşlarınızı arayın gençler biz gidemiyorsak gidebilecek birileri vardır mutlaka

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
dostum şu anda şehir dışındayım ama farzet ki iş başa düşecek ise eğer ilk uçakla günübirlik gelebilirim...

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar tel numarası verip önümüzdeki hafta görüşelim demişti vekilimiz,tam gün belli değil,arayıp gün belirlencek tam olarak,iibfli dostlarımıza zamanı bu şekilde söyleyelim... Ben de samsundayım,ayrıca hiç tatilim yok çalışıyorum ,anca net başından işte bişeyler yapmaya çalışıyorum yoksa koşa koşa giderdim

Ser

Üye
Mücadele Grubu
bi milletvekili ile görüğşme olacaksa yapıcaklarımız biri gitsin görüşsün olmamalı bence bi metin hazırlanmalı var mı öle bir metin bu metin herkesin isteklerinden oluşmalı kadro istiyoruz ya da genel sorunlarımız gibi bence gitmekten çok etkili bilibçli gitmek önemli

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
bi milletvekili ile görüğşme olacaksa yapıcaklarımız biri gitsin görüşsün olmamalı bence bi metin hazırlanmalı var mı öle bir metin bu metin herkesin isteklerinden oluşmalı kadro istiyoruz ya da genel sorunlarımız gibi bence gitmekten çok etkili bilibçli gitmek önemli
elimizde metinlerimiz var, sorunlarımız taleplerimiz,sayısal veriler vs.vs. mevcut,ancak bi kişi yerine kalabalık bi grup gitmesi daha iyi olur,zaten gitcek arkadaşlarla iletişimde olcaz,güzel bi sonuç çıkarmaya çalışcaz inşallah

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tk olmazsa ne yapıp ne edip Ankara'ya geri dönüp yerleşmeyi düşünüyorum zaten :) En kötü hayat, en lüks hapisten iyidir.

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar görüşmeye gidebilcek ankaralı yok mu aramızda?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla benim öyle bir imkanım yok ama fikrimi verdim parasal olarak destek sağlansa bir kaç arkadaşa ağzı iyi laf yapan @Kardinal @mustor @isletmeci1985 gibi hatta body luis onları göndersek.Ankarada katılacak 20 kişi var zaten ankette öyle gözüküyor.Tabi geleceklerse