bu kadrolar gercek mi

fırsatlar diyarı

Üye
Mücadele Grubu
Saka heralde ya da kafrolarin bir kismini yayinladilar yoksa 4421 isletme bolumu 400 yok yani eger bu gercekse herkese gecmis olsun

fırsatlar diyarı

Üye
Mücadele Grubu
hepsi bu kadar mış dstm öyle diyorlar. ketenin söylemediği kadar 2014 kpss çalışın dediiği buymuş demekki. artık söyleyebilir keten :(
Vay be gercekten cok yazik bu arada 4431 yazacaktim yukarida.ne hale gelmiş iibf.delifisek sana yaziklar olsun.bu durumda tabani konusmaya da gerek yok heralde.formalite bir atama olacak.kasimdan daha az sayi

NYX

Yeni Üye
Hepimize gecmis olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Vay be gercekten cok yazik bu arada 4431 yazacaktim yukarida.ne hale gelmiş iibf.delifisek sana yaziklar olsun.bu durumda tabani konusmaya da gerek yok heralde.formalite bir atama olacak.kasimdan daha az sayi
hiç sorma dostum buraya kadarmıs malesef. taban 83,5 altına da inmez bu saatten sonra

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
hiç sorma dostum buraya kadarmıs malesef. taban 83,5 altına da inmez bu saatten sonra
iyi düşünelim iyi olsun aga, ben hala senin 7. tercihinde ısrarlıyım , üniversite yazacaksan şayet...

ve inanmak istiyorum; kadrolar güncelleştirilecek fikrine ...

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
iyi düşünelim iyi olsun aga, ben hala senin 7. tercihinde ısrarlıyım , üniversite yazacaksan şayet...

ve inanmak istiyorum; kadrolar güncelleştirilecek fikrine ...
Ins kadrolar güncellenir kardesim yoksa bu listede ben 7 tercih bile yapamam

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Memurlar.net onlisans kadrolarini yayinladi. Digerlerinide yayinlar ilerleyen saatlerde. Siz dusunmeye devam edin. Agustosta % 60 la rekor oy bekliyoruz. Fiskiyelerimizi kiranlara inat %60 hadiyin genclik

arkadaşlar kadronun güncelleneceği filan yok. bazı arkadaşlar gerçekten çok iyi niyetle çıkış noktası arıyorlar ama artık bu noktadan sonra kabullenmek lazım olmadı işte! Rabbim hepinizin gönlüne göre versin bu da benim son mesajım olsun

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Memurlar.net onlisans kadrolarini yayinladi. Digerlerinide yayinlar ilerleyen saatlerde. Siz dusunmeye devam edin. Agustosta % 60 la rekor oy bekliyoruz. Fiskiyelerimizi kiranlara inat %60 hadiyin genclik
tayibin gççç kılıyık