bu sefer olacak sanki

yıllardır o kadar çalıştık organize olduk birsürü etkinlik yaptık ama doğru düzgün ses getiremedik. ama 2014 sınavından sonra durmadan haber oluyoruz herkes sesimizi duyuyor. acaba birileri elini mi uzattı acaba 30-40 bin kadro mu gelecek.
emegi geçen herkese teşekkürler dahada kenetlenip mücadelemizi daha azimli sürdürmeliyiz. inanıyorum ki ümidini yitirmiş binlerce kişi mücadeleye ortak olmaya başladı.
iibfli 40 bin kadro istiyor yaşasın adalet

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bence biraz fazla iyimsersiniz. ama mücadeleye devam edilmeli ki sonuç alınabilsin.

diğer dönemlerde bu kadar mücadele edilmişti. bismillah daha yeni başladınız. daha yolun başındasınız

adige38

Yeni Üye
eminim iibliler mücadeleye destek verse bir şeyler olacak.arkadaşlar unutmayın, sel yağmur damlalarından oluşur.onun için her iibfli elinden geldiğince mücadeleye katılmalı diye düşünüyorum

olacak olacak ta biraz daha destek ve sürerklilik lazım yılmamak lazım. kasımda fazla kadro gelmez ama bu hızla 2015 hazirana kadar çalışırsak kadro gelecek gibi inşallah. hadi bakalım çalışmaya koyulalım. bir de önemli birşey daha var. nasıl olsa birileri çaba sarfediyor ben etmesem de olur mantığı çok yanlış bu iibfye zarar verir söyleyim.

dnzclmn54

Aktif Üye
Bence biraz fazla iyimsersiniz. ama mücadeleye devam edilmeli ki sonuç alınabilsin.

diğer dönemlerde bu kadar mücadele edilmişti. bismillah daha yeni başladınız. daha yolun başındasınız
Evet mucedeye yeni baslanmis ama yeni olmasına rağmen güzel ses getiriyo.moral bozmak yok evet diğer senelerde mücadele çok iyidi fakat bi farki unutmamak lazim onceden a yolunda gidiliyoken suan b yolunda gidiliyo.fazla iyimserlijke ilgisi yok oszn bakis aciniz sadece bz oyle dusunmuyrz

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Evet mucedeye yeni baslanmis ama yeni olmasına rağmen güzel ses getiriyo.moral bozmak yok evet diğer senelerde mücadele çok iyidi fakat bi farki unutmamak lazim onceden a yolunda gidiliyoken suan b yolunda gidiliyo.fazla iyimserlijke ilgisi yok oszn bakis aciniz sadece bz oyle dusunmuyrz
sizin düşünceniz o yönde olabilir ama ben özellikle yazılan mesajlarda sanki önceki seneler mücade edilmemiş, edilse bile ses getirilememiş gibi intiba uyandırmanın geçmişte mücadele eden bir çok arkadaşa haksızlık olduğunu düşünüyorum. sizin yolunuz doğru yolsa o yoldan ilerleyin tabi.

dnzclmn54

Aktif Üye
sizin düşünceniz o yönde olabilir ama ben özellikle yazılan mesajlarda sanki önceki seneler mücade edilmemiş, edilse bile ses getirilememiş gibi intiba uyandırmanın geçmişte mücadele eden bir çok arkadaşa haksızlık olduğunu düşünüyorum. sizin yolunuz doğru yolsa o yoldan ilerleyin tabi.
Gecen senelerde bizde vardik biz mücadeleye kotu demedim olayi carpitiyosunuz arkadaşlar çok iyi calisti ama puanina güvenin bi 85li falan mucafeyr katilmadi..ama simdi herkes anladi.puani 80de olan mücadele ediyon 90da olan ben bunu söylemek istedim siz yanlis anliyosunz.bide insanlar umutlanmis güzel dusunuyoken ortada olumsuz bisey yokkende moral bozmamak lazim

Bana göre hakkımızı alana kadar yapmamız gereken mücadele şu şekilde olmalı;

1- Sosyal Medya'da sesini duyur!
2- Ankara İİBF Mücadele timine maddi manevi destek ver.TBMM'de soru önergesi verilmesini sağlasınlar ki İktidar Partisinin dikkatini çek!
3- İlgili Bakanlıkları gerek yazılı gerek ziyaret ile dürt!
4- İlgili Genel Müdürlükleri gerek yazılı gerek ziyaretler ile dürt!
5- Başta aile olmak üzere tüm eş dost konu komşu çevre eşraftan konuyla ilgili dualarını iste!

''bu sefer olacak sanki'' degıl bu sefer cok guzel seyler yapıyoruz istediğimizi almaya her zamankınden daha yakınız olmalıydı

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gençler çok hızlı ve çok sağlam mücadele ediyorlar ancak aynı öğretmenler gibi Kızılay'da Güven Park, Yüksel Caddesi tarzı bir yere çadır kurmalılar, çalıştığım kurumun yanlış anlamayacağını bilsem onlar için tv'de konuşmayı dahi çok isterdim.

2012'nin 80-81lileri 2010lular( 2012liler'i önemsemeseler de) unutulmamalı, varsa daha eskilere de selam.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
YeniBaşbakanımızdan İİBFyeDestekBekliyoruz

tagıyla destek verelim tekrar tt yapalım