Burcunu söyle

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İnatçı boğa :cool:

Edit: takıntılı :acpsnr:

Son düzenleme:

c.sereni

KYK->MKE (2012den beri mücadeleci Iibfli)
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Çok fena bir akrep burcuyum.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
İyiliği de kötülüğü de unutmam kötülüğe karşılık vermemeye çalışırım nefsime hakim olmaya çalışırım gerçekten olmazsam sıkıntı.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Burcumu hiç sevmiyom ya yengeç olsaydım gerçi bazı söylentilere göre yükselenim yengeç ama akrep i çok taşıyom unut sanki yok 15 yıl sonra sen bana bunu yapmıştın illa o lafı söyleyecem.

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Burcumu hiç sevmiyom ya yengeç olsaydım gerçi bazı söylentilere göre yükselenim yengeç ama akrep i çok taşıyom unut sanki yok 15 yıl sonra sen bana bunu yapmıştın illa o lafı söyleyecem.
Bazı burçlar çok zorlu bırak başkalarını kişinin kendisini dahi yıprattığı oluyo ama bize artı değer katan da yine kendi zorlu burcumuz

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Hiç belli etmesem de başak. Ben hariç herkes özelliğini taşıyor herhalde :)

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ne çok akrep varmış :) Benim burcum da kova
Tek derdi muziplik bi şeyin olumlu yanı varken olumsuz tarafını gören etrafını güldüren ama içinde ağlayan ve asla ön planda olmayan saklanmayı seçen ekip çalışmasına yatkın olmayan

Edit: kendi gözlemlerimdir copy past değildir

angel-zxc

Aktif Üye
Tek derdi muziplik bi şeyin olumlu yanı varken olumsuz tarafını gören etrafını güldüren ama içinde ağlayan ve asla ön planda olmayan saklanmayı seçen ekip çalışmasına yatkın olmayan

Edit: kendi gözlemlerimdir copy past değildir
Evet kendi icimizde yasariz, ozgurlugumuzu birisi kisitlamaya calisti mi ters teper direkt. Biraz da bosvermis karakterlerdir kovalar, ekip calismasinda ben iyiyimdir ama digerlerinin cok dikbasli olmamasi lazim :)

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiç belli etmesem de başak. Ben hariç herkes özelliğini taşıyor herhalde :)
Mutlu oldumu kahkahayı basar etraf ne der demeden mutsuz oldumu Müslüme bağlar kariyer ister partneri ondan üstün olsun ister karşısındakiyle uğraşmayı sever sevdiğine naz eder sevmediğine berlin duvarı örer çevresi geniştir iyi insan kullanır idealarını yaşamak ister zoru sever daha da uzar gider ama yoruldum..:uyku:

Edit: parayı çok çok sever

Ayhan Utkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Başlığı açan arkadaşı yalnız hissettirmemek adına devreye giriyorum. Yaş 28 Medeni Hal Bekar İkametgah İstanbul Kan Grubu AB RH+ Obezite mevcut Saçlar kellik yolunda hızla ilerlemekte 3. atamada atandı Burç Boğa :D Boynuz tecrübesini yaşamış Kırmızıyı sever sanırım bu nedenle burcumun özelliklerini taşıyorum :D