Burcunu söyle

Tbtbtt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Trumpın burcu ikizler ay burcu yay yükseleni başak bi insan daha ne kadar dengesiz olabilirdi :))
Jüpiteri ikinci evinde (para evi) güneşi tepede 10 evde vee güzel bi açısı var adam parayı çok kolay kazanır bu konumdaki birinin zengin olmaması imkansız bence
Neptünde 2 evinde sahtekar biri olmasını gayette açıklıyor bu adam durmaz tam ekonomik savaş çıkaracak potansiyel
Adamın şans noktası sağlık evine gelmiş domuz gibi ölmez bu
Düşünce evinde mars var saldırgan olmasın gayette açıklıyor bnce

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Trumpın burcu ikizler ay burcu yay yükseleni başak bi insan daha ne kadar dengesiz olabilirdi :))
Jüpiteri ikinci evinde (para evi) güneşi tepede 10 evde vee güzel bi açısı var adam parayı çok kolay kazanır bu konumdaki birinin zengin olmaması imkansız bence
Neptünde 2 evinde sahtekar biri olmasını gayette açıklıyor bu adam durmaz tam ekonomik savaş çıkaracak potansiyel
Falcı abla maşallah

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
çok iyi

Tbtbtt

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Burcum ikizler yükselen de ikizler ne diyorsun bu duruma :D
Eminim burcunu ve yükseleninin bi çok kez okumuş araştırmıssındır
Ama şunu söyleyebilirim ilişkilerin pek uzun sürmeyebilir daldan dala durumu olabilir bağlanma sorunu vardır dış grünüşe aşırı önem vardır kafa yapısınada önem vardır tabi gezegen etkileri varsa alçatabilirde yükseltebilirde bu durumu

Cansuuuu

Mutluymuşum gibi..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Burcum yay yükselenim terazi.yorumları alabilirmiyim

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Aaaa yorum mu var. O zaman ben de istiyorum. Güneş ikizler, Ay Balık, yükselen başak ya da terazi :D

Doğan_bzkrt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Güneş Oğlak, Ay Balık, Alçalan Yay, Yükselen Terazi :) Ne çok ayrıntısı varmış bu burç işinin. Soranlara sadece oğlak diyordum :)