Burcunu söyle

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Zaten o aldığı parayı duyunca okusam mı 4 yıl dedim okul adını aldım bakcam bakalım neler görüyorlar
Ben teklifi yaptım sana bir kariyer planlaması da yaparız profesyonel şekilde.

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Gelecekte bizi ne bekliyor gibi bakabiliyonmu hocam tv deki astrologlar su tarihe dikkat et falan diyolarya hani :rolleyes: ona gore soru soracamda :kptmya:
Transit olayında sıkıntım var maalesef
Zamanında transit seviyesine gelip Bakalım olacak mı die bekleyince ve de olunca bıraktım ilgilenmeyi

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bana ne zaman evlenirim desinler kafi yurtta birisi bakmisti bana biseyler demisti inanmamistim falan sonra bir hafta icinde vs dedikleri olmustu o kisi bana evlenecgim tarihide demisti digerleri olunca bu da olacak diye acayip tirsiyom cunku cocugum olmayackmis :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya: ( Allah affetsin gelecegi o gorur tabi ama iste insan nefsi )
Düğün ne zmanmis :D

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Bana ne zaman evlenirim desinler kafi yurtta birisi bakmisti bana biseyler demisti inanmamistim falan sonra bir hafta icinde vs dedikleri olmustu o kisi bana evlenecgim tarihide demisti digerleri olunca bu da olacak diye acayip tirsiyom cunku cocugum olmayackmis :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya: ( Allah affetsin gelecegi o gorur tabi ama iste insan nefsi )
Güzel şeyleri al kötüleri at. Hayırlı sağlıklı Çocuklarında olsun inşallah :)

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Kader bizim elimizde ingiliz prensi ile aynı anda doğan Iraklı biri terörist oluyor ve ölüyor insanın yaşadığı çevre yetiştiği ortam aile herseyi değiştirir
Biri prensken biri terörist olabiliyor