Bütünlük Sağlanması İçin Değerlendirme Yapıyoruz

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Buradaki her arkadaşımızın olabildiğince iyi niyetle hareket etmesine rağemen malumunuz küçük bir iletişim kopukluğu bile tatsızlıklara sebep verebiliyor... Biz bir bütün içinde hareket etmeliyiz ama nasıl...

Bizim genel kanımız bu hareketi şekillendiren Mücadele Grubu üyeleridir.

o yüzden bu üyeleri seçerken dikkat etmeye çalışıyoruz.
İletişim kopukluğu kısmı Forum - Facebook ve Twitter arasında birbirlerinden kopuk hareket etmesi aslında...

Bu iletişim kopukluğu sorunu elbette giderilmelidir. Biz bir platformsak bunun eli farklı ayağı başı farklı hareket edemez, etmemelide... Bu başlık altında önerileri alalım... Gönül kırıklıklarını giderilim, sorunları çözelim, tartışmadan birbirimizi anlayarak birbirimiz için burada olduğumuzu unutmadan...

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@jedinak jed ve @mustor ankaraya pttyle görüşmeye gitsin ceza olarak :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Alıntı neden kırmızı gözükmüyor yada bende mi sorun var @İİBF

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
amacımız ne ki, ortak paydaya ulaşamayacağız? gerilimli süreç bizi de gerebiliyor. ilişkileri sıkı tutmak kolay değil ama taraflar şu başlıkta gönül rahatlığıyla aynı frekansa girebilirler diye düşünüyorum. bu kadar çabuk pes etmeyecek arkadaşlardır çünkü mücadele ruhuna da bu yakışır.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Alıntı neden kırmızı gözükmüyor yada bende mi sorun var @İİBF

Onu bende kontrol ediyorum jedinak jed isminde boşluk bırakıyoruz sonra bulamayınca sayfada komple arıyor sistem bozuyor nick sanırım sistemi :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
aramızdan biri seçilsin face sisteminize dahil olsun aramızda köprü vazifesi görsün benim önerim bu

ayrıca @jedinak jed arkadaşımızın yaşı küçük herhalde kırıcı konuşuyor eğer kişiliği böyleyse daha vahim tabi

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
önceden böyle bir sorun yapmıyordu aslında @İİBF yazdığımda ismin kırmızı olurdu senden bahsedildiği belli olurdu boşluklu nicklerde de olmamıştı ama az önce başladı bu sorun

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
önceden böyle bir sorun yapmıyordu aslında @İİBF yazdığımda ismin kırmızı olurdu senden bahsedildiği belli olurdu boşluklu nicklerde de olmamıştı ama az önce başladı bu sorun
Bu sohbet eklentisinden sonra oldu sanırım onunki ile karışıyor birbirine haklısın.

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar herşeyi planlı ve ciddi şekilde yapmamız lazım..bütünleşmek diyoruz ama gazete ilanına kaç kişi para verdi okadar falza iibf mezunun içinde?

Öncelikle mücadele ediceksek nasıl edicez onları belirlicez

Örneğin

Gazete ilanı...gerekli adım atılmış,para toplanmasını bekliyoruz ama gereken katılım yok,katılan kişi sayısı bence çok artmicak,değişen şu olcak,para gönderenler tekrar göndercek belli bi süre sonra

Bire bir kurumlarla görüşmeler... Ankaradan insan bulamıyoruz malesef,halbuki görüşmeler çok önemli,görüşen arkadaşlar vardı hakkını yemeyelim ancak herkesin işi gücü oluyor,o yüzden dönem dönem yenilemek şartıyla ankara grubu kurulmalı,gruptaki kişileri sitede ön plana çıkarırsak hem insanlar tarafından tanınmış olur hem de görüşmeler için azim kazanmış olur ve amacımıza daha fazla bağlanmış olur

internet ve sosyal medya... TT olmak istiyoruz ama olamıyoruz,Bence hazır listelerimiz olmalı,zaten sitedeki arkadaşlar twitter kullanmayı anlatan yazı yazmışlar ama daha fazla bastırırsak yeni gelenlere de gaz olur ( ben öyle başlamıştım), mvlerden görüşme ayarlayabilir, basın organlarına ulaşabiliriz, bize cvp vermiyolar duymazlıktan geliyolar ama cvp verenler de var, sosyal medya çok önemli... zaten bu twitterı millete alışkanlık haline getirdiğimizde ister istemez bağımlısı olacaklar bence

dilekçe-mail-oylama vs. faaliyetler... zaten bu işi site ve face hallediyor...

eylem... şuan için soru işareti :)

birde şu var... bu milleti bilinçlerdircez.. işletme mezunu adam iibf ne demek diyor, hakkımız yenildi desek bunu açıklayamicak insanlar var hatta bu açıklamayı yapamicak iibfli sayısı çok fazla,oke siyaset olmasın tabiki ama yapılan yanlışlıkları siyasi olarak değil kurumsal olarak da dillendirirsek karşımızdaki insanın "siyasi kahramanlığı" yapmasına da gerek kalmaz... hem etrafımızdakilerini,hem kendi iibfli arkadaşlarımızı hem de ailelerimizi...

düşüncemi yazayım dedim :) gerçi bunlar daha önceden de konuşulmuştur ama boş durursak ta hiç ekmek bulamicaz...

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Sohbet özelliğini daha aktif kullanabilmemiz için bu ana sayfada olması gerekiyor.

İkinci olarakta Sohbette bi toplantı yapılabilir. ne kadar istekli varsa bu konuda biizmle olan görmemizi sağlar bu Pazar Günü 21:00 deki Twitter etkinliği yerie bu tür bi etkinlik yapabiliriz

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
aramızdan biri seçilsin face sisteminize dahil olsun aramızda köprü vazifesi görsün benim önerim bu

ayrıca @jedinak jed arkadaşımızın yaşı küçük herhalde kırıcı konuşuyor eğer kişiliği böyleyse daha vahim tabi
kim kırıcı konuşuyor dön bir bak kendine. seninki de farklı bir kişilik. olayı kim nasıl başlatmış bir bak bakalım. bazı şeyleri abartıyorsunuz.