BÜYÜK İİBF ANKARA EYLEMİ (21 ŞUBAT 2015)

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

1. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    ZABIT KATİPLİĞİ ANKARA 159X20KATI 3180 KİŞİ İÇİN KATILACAK.%10 İİBFLİ OLSA 318 KİŞİ YAPAR.SINAVA GİRMEYECEKLERDE KATILIR AYRICA.KADROLU OLARAK GİRENLERDE VAR SINAVA.

geriye ne kadar kalırsa,öğretmen harici memur almayacağız söylemlerini içinize sindiremiyorsanız buyrunuz

BONUS:eylem için güvendiğimiz 50 kişiye para toplayarak otobüs bileti alalım kendi adları üzerine.yapılabilirse eş zamanlı istanbul ve ankara eylemi yapılmalı.seçim öncesi bu tarz fırsatları değerlendirip bolca eylem yapmak gerekir.hepinize haklı davamızda kolay gelsin

2. emeKk

emeKk Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    güzel bi fırsat lakin uygulamalı bi sınav olacağı için sınav kaçta biter kestirebilmek çokta kolay deil. ve tabi sınavı biten bekler mi. girişi çıkışı belli olan guy sınavında bile 30 kişi anca vardı

3. kpssmagduru

kpssmagduru VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Sinavi biten belirlenen eylem yerine geceri bekler direk yada eylem yerine yakin bi kafede zaman harcar.

4. lisa

lisa İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 28 aralıktaki eylemde de guy sınavı vardı. bu hesapların aynısı yapıldı ama çok çok az kişi vardı. hatta guy sınavından gelen kişi sayısı eyleme gelen toplam kişi sayısı içinde azınlıktaydı. eylem yapılsın yapılmasın demiyorum ama az kişi olunca dikkat çekmiyor, boşa gidiyor.

5. emeKk

emeKk Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    evet bende sizin gibi düşünüyorum sınavı biten bekleyebilir bu çok zor bi şey değil ama bunun gerçekleşebileceğini düşünmüyorum. ben sadece karşılaşılabilecek bi ihtimalden bahsettim. yoksa birlik olsun, bu eylem gerçekleşsin çok isterim.

6. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    neden zabıt katipiliği sınavının olduğu gün bu sınav akşama kadar sürüyor kime ne zaman sıra gelir belli olmaz, şehir dışından gelecek kişi çok değil yine ankaranın insanı girecek genel olarak insanlar kendi şehrinde giriyor, ankarada puanlar çok düşmez 80-83 aralığı sıralamaya girmeyebilir asıl mücadele eden ve atanma kaygısı yaşayan da bu insanlar

Sayfayı Paylaş