ESKİ İLAN Büyükçekmece SYDV

Bu İlana Başvuracakmısınız ?

• Evet

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Son Başvuru : 7.10.2014

Alınacak Kişi :
1
Şartlar : B Grubu Ehliyet - İİBF Mezunu Olmak - En Az 60 P3 Puanı - Askerliği yapmış yada 2 yıl tecilli olmak
Dikkat : İlanda İlçe Şartı yoktur.

- Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge), Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak

- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak - İstihdam Edilecek 1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (Muhasebe Birimi) için aşağıdaki

ÖZEL ŞARTLAR

1- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

2- ÖSYM tarafından 2014 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

3- Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak ve bu alanda Kamu veya Özel Sektörde en az iki (2) yıl iş tecrübesine sahip olmak,

4- Kamu İhale Kanunu ve diğer ihale mevzuatı ile ilgili eğitim almış olmak,

5- Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge)

6- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak

7- Mevcut vakıf personeli durumu ve iş dağılımı dikkate alınarak, mülakata çağrılmaya hak kazanan adaylar arasından ERKEK adaylar öncelikli tercih edilecektir.

8- En az 3 yıl eş, sağlık, üst göreve atanma ve Mütevelli Heyetçe kabül edilecek mazeret olmadığı takdirde Vakıfta çalışmayı taahhüt eder,

9- Müracaat tarihinde 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak,

10- Erkek Adaylar Askerlik görevini yapmış olmak veya en az iki yıl tecilli olduğunu belgelemek,

11- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

12- Seyahat engeli olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.buyukcekmece.gov.tr

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
63 puanla kapatmış özel şartlar olduğu için ben belge teslim etmedim daha doğrusu belge teslim edemedim eksik belgeniz dediler

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
hangi belge eksik şöyle ilana bakılırsa iibf mezunu, 60 puanı geçmiş, muhasebe eğitimini almış, B sınıfı ehliyete sahip, almış akıl sağlığı yerinde, erkek bir aday aranıyor özelliklerde

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hangi belge eksik şöyle ilana bakılırsa iibf mezunu, 60 puanı geçmiş, muhasebe eğitimini almış, B sınıfı ehliyete sahip, almış akıl sağlığı yerinde, erkek bir aday aranıyor özelliklerde
muhasebe alanında 2 yıl çalışmış, kik eğitimi alımış bu 2 şey eksik ben 2 sene bu alanda çalışmadım

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
KİK eğitimi almış yazarlarsa, bir de muhasebede 2 sene isterlerse 63'le kapatmaları çok normal. Eee bir torpilli daha sipariş üzerine 63 puanla iş sahibi oldu!!!