ESKİ İLAN Büyükçekmece SYDV

Konu, 'SYDV İlanları' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

Bu İlana Başvuracakmısınız ?

1. Evet

oy sayısı 2
    33,3%
  2. Hayır

oy sayısı 4
    66,7%
  1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Son Başvuru : 7.10.2014

Alınacak Kişi :
    1
    Şartlar : B Grubu Ehliyet - İİBF Mezunu Olmak - En Az 60 P3 Puanı - Askerliği yapmış yada 2 yıl tecilli olmak
    Dikkat : İlanda İlçe Şartı yoktur.

- Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge), Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak

- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak - İstihdam Edilecek 1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi (Muhasebe Birimi) için aşağıdaki

ÖZEL ŞARTLAR

1- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olmak.

2- ÖSYM tarafından 2014 yılında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

3- Muhasebe bilgisi ve muhasebe programı kullanma bilgisi ve tecrübesine sahip olmak ve bu alanda Kamu veya Özel Sektörde en az iki (2) yıl iş tecrübesine sahip olmak,

4- Kamu İhale Kanunu ve diğer ihale mevzuatı ile ilgili eğitim almış olmak,

5- Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek, (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi veya Transkript üzerinde Bilgisayar dersi okuduğunu gösterir belge)

6- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak

7- Mevcut vakıf personeli durumu ve iş dağılımı dikkate alınarak, mülakata çağrılmaya hak kazanan adaylar arasından ERKEK adaylar öncelikli tercih edilecektir.

8- En az 3 yıl eş, sağlık, üst göreve atanma ve Mütevelli Heyetçe kabül edilecek mazeret olmadığı takdirde Vakıfta çalışmayı taahhüt eder,

9- Müracaat tarihinde 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak,

10- Erkek Adaylar Askerlik görevini yapmış olmak veya en az iki yıl tecilli olduğunu belgelemek,

11- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

12- Seyahat engeli olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN: www.buyukcekmece.gov.tr

2. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    63 puanla kapatmış özel şartlar olduğu için ben belge teslim etmedim daha doğrusu belge teslim edemedim eksik belgeniz dediler

3. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    hangi belge eksik şöyle ilana bakılırsa iibf mezunu, 60 puanı geçmiş, muhasebe eğitimini almış, B sınıfı ehliyete sahip, almış akıl sağlığı yerinde, erkek bir aday aranıyor özelliklerde

4. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    muhasebe alanında 2 yıl çalışmış, kik eğitimi alımış bu 2 şey eksik ben 2 sene bu alanda çalışmadım

5. Michael Scofield

Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    138
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    KİK eğitimi almış yazarlarsa, bir de muhasebede 2 sene isterlerse 63'le kapatmaları çok normal. Eee bir torpilli daha sipariş üzerine 63 puanla iş sahibi oldu!!!

6. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    E saç rengi göz rengi ad soyad belirtmemişler çok ayıp çok! nasıl kişiyi siradanlastiriyorlar halbuki bu arkadaş 63le kazanacak öyle mi?:eek:

Sayfayı Paylaş