ÇAGRI MERKEZI ???

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Daha once cagri merkezinde calisanlar ve hala calisiyor ve de konu hakkinda bilgi sahibi olanalar sinava calisirken ayni zamanda bu iste calismak zor olur mu ? Issiz ve baskidan dolayi mecbur calismak zorunda olan bir kisi icin cevaplarsaniz cok sevinirim tesekkurler

ezel28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
satış üzerineyse hiç girme bile...kurumsal firma ve gelen telefonları cevaplandıracaksan bir dene...ama binbir çeşit insan çok abuk sabuk konuşmalar geçebiliyor sabırlı olman lazım...sürekli telefonla konuşuyorsun...bi ara yapmıştım 3 ay sonra çıktım yeter dedim be =)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Daha once cagri merkezinde calisanlar ve hala calisiyor ve de konu hakkinda bilgi sahibi olanalar sinava calisirken ayni zamanda bu iste calismak zor olur mu ? Issiz ve baskidan dolayi mecbur calismak zorunda olan bir kisi icin cevaplarsaniz cok sevinirim tesekkurler
Yds çalış KPSS çalış yüksek yap ama özele bulaşma olmadı pomem paem dene ama özele bulaşma ama gişe banka denenebilir

hly

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
3 sene çağrı merkezinde çalışmış biri olarak kesinlikle önermem . kpss ye çalışma düşüncen varsa hele hele hiç bulaşma bile. kurumsal da olsa çalışma saatlerindeki vardiya senin hayatında herşeyi kısıtlıyor. haa dersen ki borcum var çalışmam lazım diye, o zaman borcun bitene kadar tabi mecbur gir ama yoksa düşünme bile.