Can sıkıntısı..neler yapılabilir?

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Merhaba arkadaşlar,,özellikle taşraya atanmış arkadaşlara sesleniyorum..
Atandığım yerde sosyal hayat o kadar yokki,,haftasonu pazartesi olsunda işe gideyim diyorum..
Hafta içi ders tv iş güç derken geçiyor ama haftasonları ızdırap..
Arkadaş çevresi burada neredeyse yok..ulaşım başlı başına sıkıntı..
Neler yapılabilir acep?

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
küçük bir yerde yaşayan uzun zamandır atama bekleyen biri olarak önerilerim :
kitap,film,yabancı dizi, el işi , yemek yap tatlı-hamur işivb internetten falanda tarif alıp uygularsan zaman çabuk geçiyo
yürüyüş,spor
halkeğitim kursuna kaydolunabilir güzel kursları oluyo ebru,resim,maket,halk oyunu,koro, müzik aleti çalmayı öğretiyolar çok ucuza.
hiç bişey yapamazsan youtube istediğin dans türünü yaz videoları izle uygula
zamanla alışırsın bizde atansakda canımız memur olarak sıkılsa :)

Atandığım yerde sosyal hayat o kadar yokki,,haftasonu pazartesi olsunda işe gideyim diyorum..
Neler yapılabilir acep?
nereye atandın

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Neler yapılabilir acep?
Ahahahahhaha sıkıntıdan kitap okunmuyor be:))) valla ben şövalye alıyorum resme başlayacağım. Blog yazarligina ve fotoğraf çekeceğim bolcana birde yılların alışkanlığı kpss var ama o sürece karar vermedim nolur nolmaz b den puan alıp bekletsem mi sonra a mı baksam yoksa direk a mı baksam a da temell yok:(

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
küçük bir yerde yaşayan uzun zamandır atama bekleyen biri olarak önerilerim :
kitap,film,yabancı dizi, el işi , yemek yap tatlı-hamur işivb internetten falanda tarif alıp uygularsan zaman çabuk geçiyo
yürüyüş,spor
halkeğitim kursuna kaydolunabilir güzel kursları oluyo ebru,resim,maket,halk oyunu,koro, müzik aleti çalmayı öğretiyolar çok ucuza.
hiç bişey yapamazsan youtube istediğin dans türünü yaz videoları izle uygula
zamanla alışırsın bizde atansakda canımız memur olarak sıkılsa :)
Hocam yemek işlerine pek yatkın değilim bir çok erkeğin genel sorunu olarak,,burda halk eğitim gibi bir imkanda yok,,hafta içi dizi ders ile vakit geçiriyorum,,

İnşallah hocam sizde atanırsınız bunlar güzel sıkıntılar,,

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Ahahahahhaha sıkıntıdan kitap okunmuyor be:))) valla ben şövalye alıyorum resme başlayacağım. Blog yazarligina ve fotoğraf çekeceğim bolcana birde yılların alışkanlığı kpss var ama o sürece karar vermedim nolur nolmaz b den puan alıp bekletsem mi sonra a mı baksam yoksa direk a mı baksam a da temell yok:(
Ya bende fotoğraf çekeceğim setimi de getirdim ama araba şart gidip görüp çekmek için ulaşım çok kötü abuk subuk saatler hep,, tabi börtü böcek çekilebilir hiç.biryere gitmeden,,

Bende haftaiçi kpss a-b haftasonu da işte hobi edinmem lazım

Marjinal iibfli

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ankarada sıkılmak biraz farklı olmuş sanki :) hafta sonları merkeze gel. Sonrada vakit yetmiyor diye söylenirsin :)

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Ankarada sıkılmak biraz farklı olmuş sanki :) hafta sonları merkeze gel. Sonrada vakit yetmiyor diye söylenirsin :)
hocam işte her şey çevre ile alakalı bir haftasonu gidiyorsun tamam güzel ama tek başına pek sarmıyor,, diyeceksin ki çevre yap ama iş yerinde inan yaşıtım 4 kişi var 2 si evli biri bekar bayan..dışarıda zaten yaşıtım yok gençler iş için hep başka yerlerde..
Ankara dan çevre yapmak lazım..

Marjinal iibfli

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
kardeş bende ankarada memur olarak çalışmaktayım. Çalıştığı yerden arkadaş bulmak zor insanlar birbirinin arkasından konuşuyor yada açığını arıyor...alana çalıştığına göre Milli kütüphaneye takıl, iibfli atanamadığından alandaş ve yaşıt çok çevre zamanla oluşacaktır

Ekmaaananye

Başıma buyrukabilir miyim?
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Baglat bi lig tv hafta sonu premier lig super lig derken gunu yersin eger futbol seviosan.ben olsam bi de ps 3 alirdim 500 lira falan suan iyi kafa dagitiyo oyun dünyasi

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Baglat bi lig tv hafta sonu premier lig super lig derken gunu yersin eger futbol seviosan.ben olsam bi de ps 3 alirdim 500 lira falan suan iyi kafa dagitiyo oyun dünyasi
ligtv,dsmart,tivibu sınırsız net :) hepsi mevcut ama inanın ilk 2-3 hafta sonra bayıyor.

Ekmaaananye

Başıma buyrukabilir miyim?
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
ligtv,dsmart,tivibu sınırsız net :) hepsi mevcut ama inanın ilk 2-3 hafta sonra bayıyor.
İİifff ortama bak ya ev arkadasina ihtiyacin olursa alo de yeter dostum istifa edip nallıhanda yaşamaya hazirim :tskler::ssrtcbya:

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Yetişkinler için boyama kitapları var. Onlar çok zevkli duruyor, daha denemedim :)
Bir de binlik puzzle var. Bence onlar da güzel.
O da olmadı online oyunlara gir hocam. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile:)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Birinizde demiyor ki adama Kardeşim evlen diye :)

Şayet kısa zamanda sonuç istiyorsan seri dizileri tavsiye ederim. İMDB Top 250 deki filmlerden ilgini çeken konudaki filmleri izlemeni tavsiye ederim. Yukarıda bir arkadaş blogdan bahsetmiş ilgi çeken ve kendini ifade edebileceğin... Hatta ek gelir bile elde edebileceğin birşeye dönüştürebilirsin.

Bulunduğun yerde uzun süreli kalıcı isen Kendini geliştirici birşeyler yapabilirsin. Örneğin bir yazılım dili öğrenebilirsin. Yabancı dilde yapabilirsin. Kolay gelsin :)

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye
Yetişkinler için boyama kitapları var. Onlar çok zevkli duruyor, daha denemedim :)
Bir de binlik puzzle var. Bence onlar da güzel.
O da olmadı online oyunlara gir hocam. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile:)
Aslında eskiden iyi sarıyordu online oyunlar denemek lazım..hele kapışma felan olursa off :)

ykk07

VİP Üye
Kadrolu Üye

Şayet kısa zamanda sonuç istiyorsan seri dizileri tavsiye ederim. İMDB Top 250 deki filmlerden ilgini çeken konudaki filmleri izlemeni tavsiye ederim. Yukarıda bir arkadaş blogdan bahsetmiş ilgi çeken ve kendini ifade edebileceğin... Hatta ek gelir bile elde edebileceğin birşeye dönüştürebilirsin.

Bulunduğun yerde uzun süreli kalıcı isen Kendini geliştirici birşeyler yapabilirsin. Örneğin bir yazılım dili öğrenebilirsin. Yabancı dilde yapabilirsin. Kolay gelsin :)
Büyüklerin tek dediği evlen artık olduğu için saolsun arkadaşlar üstüme gelmiyor :)

özellikle fotoğraf üzerine yoğunlaşma fikri bende de ağır basmaya başladı, sonra bir de blog tamam :)

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler

Evlenince sıkıldığında, bu sefer de çocuk yap mı diyecen :) :) :)