çaykura atananlar

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar öncelikle atamalar herkes için hayırlara vesile olsun ben rize merkeze memur olarak atandım. forumda başka çaykura atanan veya halihazırda çaykurda çalışan arkadaş varmı?

G. Muayene M.

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar öncelikle atamalar herkes için hayırlara vesile olsun ben rize merkeze memur olarak atandım. forumda başka çaykura atanan veya halihazırda çaykurda çalışan arkadaş varmı?
Hocam kaç puanla atandınız oraya,
Bir de iibf sıralamanızı ögrenebilirmiyim, geleceğe yönelik araştırma yapıyorum da

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam kaç puanla atandınız oraya,
Bir de iibf sıralamanızı ögrenebilirmiyim, geleceğe yönelik araştırma yapıyorum da
85,9 10500 civarıydı sıralamam ama bu tarz istatistikler yanıltıcı olur eğer işin içine gelen kadro sayısını katmazsan.hakkında hayırlısı olsun

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
iibf sıralamam 1590 civarıydı m7de

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
Öncelikle Allah atanma sevincini,bütün bekleyen arkadaşlara nasip etsin. kozmonot61 sizi de tebrik ederim. Bende Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ne atandım Rize hakkında bilgim yok barınma ve diğer konularda yardımlarınızı bekliyorum.

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
Öncelikle Allah atanma sevincini,bütün bekleyen arkadaşlara nasip etsin. kozmonot61 sizi de tebrik ederim. Bende Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ne atandım Rize hakkında bilgim yok barınma ve diğer konularda yardımlarınızı bekliyorum.
Amin atanamayanlarada tez zamanda baska hayirli kapilar acsin. Kardes ben trabzondan servisle gelip gitmeyi dusunuyorum. Rizeye sadece gunubirlik bikackez gitmisligim var ama rizede kiralarin pek ucuz olmadigini biliyorum merkez zaten kucuk ulasim pek sorun olmaz.

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Çaykur, Rize merkez Memur. Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. İnşallah bekleyen arkadaşlarda bir sonrakinde atanır.
Hayırlı olsun. Benimde Çayeli oldu. Şükürler olsun. Sayfada çaykurcu hiç yok sandim bi an :)
Evrak sürecinde buradan paylaşın yapılırsa sevinirim

Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Hayirli olsun hocam oncelikle bende rizeye atandim.
Gıda ve tarım bakanı değişmiş. Atamalar bir sureligine askıya alınmış diyorlar. Bizleri kapsıyor mu bilemiyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Evet arkadaşlar Gıda ve Tarım bakanı değişti. Ama bizleri etkiler mi bilmiyorum, inşallah sıkıntı çıkarmazlar. Zaten Güvenlik ve arşiv araştırması bir iki ayı bulur diyorlar. Anlaşılan sabredip bekleyeceğiz arkadaşlar.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Merhabalar arkadaşlar. Evrak hazırlamalar ne durumda. Gönderen yada yakın olup bizzat götüren-götürecek var mı?

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar evine tebligat filan gelen oldu mu ctesi günü şehir dışındaydık eve çay işletmelerinden bişey gelmiş biz evde olmayınca şubeye gitmiş. Bugün döndüm gidip alacam ama merak ediyorum ne geldi acaba

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Evraklarım hazır kargoya vereceğim bugün hakkımızda hayırlısı olsun

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar evine tebligat filan gelen oldu mu ctesi günü şehir dışındaydık eve çay işletmelerinden bişey gelmiş biz evde olmayınca şubeye gitmiş. Bugün döndüm gidip alacam ama merak ediyorum ne geldi acaba
Neymiş hocam öğrenebildiniz mi

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ya kurimumuza atamaniz yapilmistir diye yazi gelmistir ban da dahagelmedi ama bazi arkadaslara gelmis