Cemaat torpilli memurlar işten atılacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında seeding tarafından paylaşıldı.

1. seeding

seeding Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    Cemaat torpilli memurlar işten atılacak - Milliyet Haber

Sabah gazetesinin haberine göre, Geriye yönelik olarak 10 yıllık tüm sınavlar, sorular, memuriyete giriş, yükselme ve yabancı seviye tespiti tek tek masaya yatırıldı. Son 10 yılda kamuya yaklaşık 730 bin personel alınırken, MİT'ten Merkez Bankası'na, kamu bankalarından üniversitelere kadar her alanda yapılan hemen her sınava cemaatin el attığı saptandı.

2010 kpss'yi unutmadık !!!

Gerçi akapenin bunu yapabilecek cesareti olduğuna pek ihtimal vermiyorum,sonuçta kendi pislikleri gün yüzüne çıkmış olacak...

2. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    bunun bize yansıması olmaz keşke olsa.700 binin yarısından fazlası zaten o tayfadandır

3. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    2010 sınavı tam saçmalıktı adamlar 2 sınavdan kopya çektiler eğitim tek iptal oldu , bu sürede yapılan üniversite sınavları yuh dedirtti ortaya çıkan şifreler ve sınavdan bir gün önce o şifreleme sisteminin google de binlerce kişi tarafından aranması vs., 2012 sınavında sıralamama bakınca bişeylerin ters gittiğini anladım sonra parklardan çıkan kitapçıklar bir gün önce soruların ezberletilmesi iddaları aldı başını gitti hep ne olduğu anlaşılmadan tartışmalar bir süre sonra bıçak gibi kesildi... ha uzmanlık sınavında adaylara belli renkler verilerek fişlenmesini biliyorsunuz zaten mülakatla olan sınavlarda neler döndüğünü hepimiz az çok tahmin ediyorduk... üniversiteye hazırlanırken hep duyardım sağdan soldan millet kopya çekiyor iş çeviriyorlar diyenleri gülüp geçerdim kendileri çalışmıyor başkalarına çamur atıyorlar diye çok sonraları bi baktık ki durum anlattıklarından da vahimmiş bu ülkede adalet hiçbir zaman tecelli etmedi bundan sonrada zor eder...

vahican85 bunu beğendi.
  4. Hepat1t

Hepat1t İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    ilk işe adliyelerden başlasınlar Alayı cemaat torpili yaw lise mezunlarına sözlüden 96 vermişler lisans mezunlarına 50 vermişler liseliler çok zeki sanırsam merkezi sınavda 70 almışlar

5. yozgat

yozgat Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    şimdikte sınava girecek olan herkes soluğu akp gençlik kollarında alıyor cemaat sadece perde arkasında yapmadığı düzenbazlık yok valla hükümetin..

6. 17iktisatçı

17iktisatçı Üye

Ödül Puanları:
    8
    Bizim emeklerimiz ne olucak bizlerden aldıkları şimdi atsalar ne olur atmasalar ne olur bizlere gene sıra gelmez bonların yerlerine alınacaklar bile hazırdır

7. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    benim emeklerim çöp olduktan sonra ne yapayım torpilli memur işten atılacakmış.atılanların yerine hakkı yenenler alınacak mı ondan haber verseler

8. sinoplu

sinoplu Güzel düşün güzel yaşa Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    Ben cok merak ediyorum geriye dönük 10 yılda hükümet kimdi acaba
    Ne yani o zaman cemaat mensuplarını atadık meğer yanlışlık olmuş şimdi bizim arkadaşları atayacaz mı diyorlar
    Allah aşkına yaaa sayıştaya kadar her kurumda kadrolaşmanın kitabını yazmışlar zaten daha neyin yalanı bunlar
    Ptt de taşeron kadrolar için hangi milletvekilleri devreye giriyor yeğenim ciğerim diye ne iş bilmezleri doldurdular
    Belediyelerde kaç sözleşmeli personel alıp kadroya geçirdiler bunları yapan cemaat mi yada bunlar olurken cemaat mi iktidardaydı
    Bu kadrolar için bunları yapanlar üst kadrolar için neler yapmışlardır acaba
    Daha delik kalmadı kaçacak
    https://www.youtube.com/watch?v=NOIpKiZ4k7M&feature=youtube_gdata_player
    Sinop deniz üzerinde yüzen şehir

elif-selen-elif bunu beğendi.
  9. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    İade-i itibar yapsınlar 5000 kadro versinler İİBF'ye 2014/1'de.

Nanick ve rngl bunu beğendi.
  10. tebessum

tebessum Aktif Üye

Ödül Puanları:
    28
    iibf ye 5000 kadro verseler şu 2012 kpss ile çok iyi olur ya ben haziran atamasında 3000 ne bile razıyım bu kadar kıtlıktan sonra ama öğretmenler olunca 10000 olur bize de işte herkesin bildiği kadar.

11. Deborah

Deborah Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    2010 Kpss'de ,küsüratla atanamayanlar ne olacak peki?

Sayfayı Paylaş