Cemaat torpilli memurlar işten atılacak

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Cemaat torpilli memurlar işten atılacak - Milliyet Haber

Sabah gazetesinin haberine göre, Geriye yönelik olarak 10 yıllık tüm sınavlar, sorular, memuriyete giriş, yükselme ve yabancı seviye tespiti tek tek masaya yatırıldı. Son 10 yılda kamuya yaklaşık 730 bin personel alınırken, MİT'ten Merkez Bankası'na, kamu bankalarından üniversitelere kadar her alanda yapılan hemen her sınava cemaatin el attığı saptandı.

2010 kpss'yi unutmadık !!!

Gerçi akapenin bunu yapabilecek cesareti olduğuna pek ihtimal vermiyorum,sonuçta kendi pislikleri gün yüzüne çıkmış olacak...

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
bunun bize yansıması olmaz keşke olsa.700 binin yarısından fazlası zaten o tayfadandır

BlakeGrifin

Site Müdavimi
2010 sınavı tam saçmalıktı adamlar 2 sınavdan kopya çektiler eğitim tek iptal oldu , bu sürede yapılan üniversite sınavları yuh dedirtti ortaya çıkan şifreler ve sınavdan bir gün önce o şifreleme sisteminin google de binlerce kişi tarafından aranması vs., 2012 sınavında sıralamama bakınca bişeylerin ters gittiğini anladım sonra parklardan çıkan kitapçıklar bir gün önce soruların ezberletilmesi iddaları aldı başını gitti hep ne olduğu anlaşılmadan tartışmalar bir süre sonra bıçak gibi kesildi... ha uzmanlık sınavında adaylara belli renkler verilerek fişlenmesini biliyorsunuz zaten mülakatla olan sınavlarda neler döndüğünü hepimiz az çok tahmin ediyorduk... üniversiteye hazırlanırken hep duyardım sağdan soldan millet kopya çekiyor iş çeviriyorlar diyenleri gülüp geçerdim kendileri çalışmıyor başkalarına çamur atıyorlar diye çok sonraları bi baktık ki durum anlattıklarından da vahimmiş bu ülkede adalet hiçbir zaman tecelli etmedi bundan sonrada zor eder...

Hepat1t

İyi Bilinen Üye
ilk işe adliyelerden başlasınlar Alayı cemaat torpili yaw lise mezunlarına sözlüden 96 vermişler lisans mezunlarına 50 vermişler liseliler çok zeki sanırsam merkezi sınavda 70 almışlar

yozgat

Yeni Üye
şimdikte sınava girecek olan herkes soluğu akp gençlik kollarında alıyor cemaat sadece perde arkasında yapmadığı düzenbazlık yok valla hükümetin..

Bizim emeklerimiz ne olucak bizlerden aldıkları şimdi atsalar ne olur atmasalar ne olur bizlere gene sıra gelmez bonların yerlerine alınacaklar bile hazırdır

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
benim emeklerim çöp olduktan sonra ne yapayım torpilli memur işten atılacakmış.atılanların yerine hakkı yenenler alınacak mı ondan haber verseler

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben cok merak ediyorum geriye dönük 10 yılda hükümet kimdi acaba
Ne yani o zaman cemaat mensuplarını atadık meğer yanlışlık olmuş şimdi bizim arkadaşları atayacaz mı diyorlar
Allah aşkına yaaa sayıştaya kadar her kurumda kadrolaşmanın kitabını yazmışlar zaten daha neyin yalanı bunlar
Ptt de taşeron kadrolar için hangi milletvekilleri devreye giriyor yeğenim ciğerim diye ne iş bilmezleri doldurdular
Belediyelerde kaç sözleşmeli personel alıp kadroya geçirdiler bunları yapan cemaat mi yada bunlar olurken cemaat mi iktidardaydı
Bu kadrolar için bunları yapanlar üst kadrolar için neler yapmışlardır acaba
Daha delik kalmadı kaçacak
https://www.youtube.com/watch?v=NOIpKiZ4k7M&feature=youtube_gdata_player
Sinop deniz üzerinde yüzen şehir

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
benim emeklerim çöp olduktan sonra ne yapayım torpilli memur işten atılacakmış.atılanların yerine hakkı yenenler alınacak mı ondan haber verseler
İade-i itibar yapsınlar 5000 kadro versinler İİBF'ye 2014/1'de.

tebessum

Aktif Üye
iibf ye 5000 kadro verseler şu 2012 kpss ile çok iyi olur ya ben haziran atamasında 3000 ne bile razıyım bu kadar kıtlıktan sonra ama öğretmenler olunca 10000 olur bize de işte herkesin bildiği kadar.